Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators: The River Is Rising Tour ’24 / 16 IV 2024 / Katowice

16 kwietnia @ 18:00

W styczniu Slash i jego kompani ruszają w trasę w ramach The River Is Rising – Rest Of The World Tour ’24. Odwiedzą 32 miasta w 21 krajach na całym globie i oczywiście nie zabraknie Polski. Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają u nas w Katowicach.

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators grają razem już od ponad dekady. Ich ostatni wspólny album – „4” z 2022 r. – wylądował w Stanach na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt hardrockowych, a na całym świecie zebrał znakomite recenzje. „Cały ten album to arcydzieło. Jeśli chcesz wiedzieć, jak brzmi prawdziwy rock’n’roll, odpal go odpowiednio głośno” – sugerował dziennikarz „Metal Insidera”. Dobrze radził, ale nigdzie te numery nie zabrzmią lepiej niż na koncercie. Przekonacie się 16 kwietnia 2024 w katowickim Spodku.

🎟 Bilety będą dostępne od
👉 19 października (10:00) dla posiadaczy specjalnego hasła (Artist oraz Spotify presale). Więcej szczegółów na: https://www.slashonline.com/tour/
👉 20 października (10:00) dla wszystkich na https://bit.ly/SLASH_Katowice

🤘 Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90. Mystic Coalition jest organizatorem gdańskiego Mystic Festival.

Details

Date:
16 kwietnia
Time:
18:00
Event Category:
Website:
https://bit.ly/SLASH_PL_bilety

Venue

Spodek
Katowice, PL + Google Map