Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tribulation powraca do Polski

11 lutego 2021 @ 20:00 - 22:00

zł90

Szwedzka grupa zaprezentuje się 11 lutego w krakowskim klubie Kwadrat!

Tribulation przyjedzie do Polski w ramach trasy „When The Gloom Becomes Sound Tour Europa 2021”, promującej ich nadchodzące wydawnictwo. Zespół rozpoczął prace nad albumem wiosną, a jego premierę zapowiada już na styczeń!

Tribulation wystąpi w towarzystwie dwóch gości specjalnych – szwajcarskiego Bölzer oraz holenderskiej grupy Molassess, której druga studyjna produkcja – „Through The Hollow” ukaże się już 16 października nakładem Season Of Mist.

Tribulation, Bölzer oraz Molassess wystąpią wspólnie 11 lutego 2021 roku w krakowskim klubie Kwadrat. Bilety na koncert można już zakupić tutaj.

TRIBULATION (Szwecja) death metal, dark metal:

Wyszli w 2004 roku od klasycznego death metalu, ale nie pozostali przy nim zbyt długo. Muzycy szwedzkiego Tribulation są bowiem ludźmi ambitnymi, a przy tym o ogromnej erudycji muzycznej. Nic dziwnego, że oczekiwaniu na ich płyty towarzyszy ogromna ciekawość połączona z równie dużą ekscytacją.

Tribulation to Johannes Andersson (gitara basowa, wokal), Adam Zaars (gitara), Jonathan Hultén (gitara) i grający w Tribulation od 2017 roku bębniarz Oscar Leander. Z wyczuciem potrafią poruszać się w świecie brutalnych dźwięków (albumy „The Horror”, „The Formulas Of Death”), stanąć mocno  i przekonująco w świecie mrocznego rocka („Children Of The Night”), czy też stanąć w rozkroku między tymi światami („Down Below”). Co ważne potrafią to wspaniale zaprezentować w bezpośrednim kontakcie z publicznością.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

BÖLZER (Szwajcaria) black metal, death metal:

KzR (gitara, wokal; naprawdę Okoi Thierry Jones) i HzR (perkusja; naprawdę Fabian Wyrsch) konsekwentnie od 2008 roku rozwijają muzykę szwajcarskiego Bölzer i robią to tak mądrze i z tak wielkich wyczuciem, że w ciągu tych kilkunastu lat stali się jednym z ważniejszych przedstawicieli europejskiego metalu.

Duet z Zurychu tworzy muzykę, która ciekawie porusza się po obszarze black, doom i death metalu, aczkolwiek nie wyłącznie, czego dowodem był niesamowity debiutancki długograj „Hero”. Bölzer jest silnie przywiązany do dawkowania muzyki w mniejszych porcjach, w postaci EP-ek. Wspaniale wrócił do tego formatu w 2019 roku wydawnictwem „Lese Majesty”, które zdążył już parokrotnie promować na żywo w Polsce.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

MOLASSESS (Holandia) psychodeliczny rock:

Dla holenderskiej formacji Molassess wszystko zaczęło się podczas kultowego festiwalu Roadburn w 2019 roku. Grupa z miejsca zjednała sobie publikę imprezy, swoją mocno psychodeliczną i otuloną gęstym mrokiem muzyką.

Mrok nie wziął się znikąd. Liderująca Molassess charyzmatyczna wokalistka Farida Lemouchi stąpała po ciemnej stronie mocy już w formacji The Devil’s Blood. Do członkostwa w Molassess Farida zaprosiła Oedsa Beydalsa, Joba van de Zande, Rona van Herpena (wszyscy wcześniej w The Devil’s Blood) oraz Boba Hogenelsta (Birth Of Joy) i Matthijsa Stronksa (Donnerwetter). Muzyków, z którymi łączy ją szczególna artystyczna więź.

Efekty tego po raz pierwszy pojawiły się już w 2019 roku na wydanym przez Van Records singlu „Mourning Haze / Drops Of Sunlight”. Kolejnym krokiem był kontrakt z Season Of Mist i nagranie debiutanckiej płyty „Through The Hollow”.

– FACEBOOK
– YOUTUBE

Zagrają:
TRIBULATION (Szwecja) death metal, dark metal
+
Bölzer (Szwacjaria) black metal, death metal
Molassess (Holandia) psychodeliczny rock

Kiedy: 11 lutego (czwartek) 2021
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne już na:
– SKLEP KNOCKOUT

Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Szczegóły

Data:
11 lutego 2021
Godzina:
20:00 - 22:00
Koszt:
zł90
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/596399577721983/

Organizator

Knock Out
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1
Kraków, 31-866 Polska
+ Google Map