RELACJE

James Blunt Arena Gliwice 7.03.2020
 

James Blunt w Gliwicach – relacja

James Blunt wystąpił w gliwickiej Arenie 7 marca 2020 roku. Przedstawiamy Wam relację z tego koncertu.

 

SAXON I DIAMOND HEAD W DREŹNIE – ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA RELACJI!

Trasa promocyjna „Thunderbolt” – najnowszego albumu Saxon, ominęła Polskę. Co osobiście doprowadziło mnie do białej gorączki – zespół jest u nas uwielbiany nieprzerwanie od komunistycznych czasów, gdy wystąpił tutaj pierwszy raz i wbił utwór „Broken Heroes” na szczyty Listy Przebojów Trójki.

MANILLA ROAD ZAGRAŁA W PRADZE! RELACJA Z KONCERTU.

To było tylko półtorej godziny z jednym bisem, ale za to do bólu intensywnie. Przy „Divine Victim” 50 gardeł zawyło „Another victim of christianity” – tak, publika tego dnia liczyła ok. 50 osób – w tym ani jednej przypadkowej.

TORMENTOR

Do Budapesztu przybyło całe metalowe środowisko węgierskie i liczni goście: dookoła kręcił się Watain, Black Silesia Production, Southern Discomfort, Mythrone, Ragehammer, Chamskibus itd., czyli przypadkowej publiczności brak.

CAMEL ZAGRAŁ W WARSZAWIE

Widziałem dwa koncerty Camel – w 2000 roku w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca oraz 4 lata temu w wypasionej

- Advertisement ( 300*250 ) -

Latest News

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA
  

Prognoza filmowa Heliosa w Dąbrowie Górniczej – wciąż będzie gorąco! – Repertuar

Styczniowy wiatr przywiał do kin sporo nowości, a to dopiero początek tej wspaniale zapowiadającej się filmowej przygody tego roku. Widzowie już wypatrują, co przyniesie im kolejny tydzień w repertuarze i czy uda się obejrzeć wszystkie premiery? Tak więc Helios zaprasza do siebie wszystkich, gdyż każdy fan kina z pewnością znajdzie coś dla siebie!