NEWS

KINGS OF LEON – BILETY W SPRZEDAŻY

Amerykański zespół po raz pierwszy przyjedzie do Wrocławia. Koncert odbędzie się 24 czerwca tego roku, a jego początek zaplanowany jest na godzinę 21:30. Bilety trafiły już do sprzedaży.

Kings of Leon pojawili się w ostatnim czasie jako headlinerzy największych festiwali na całym świecie, w tym: Lollapaloza w Brazylii, Chile i Niemczech, a także Rock Wercher, Benicassim oraz Pal Norte w Meksyku z rekordową frekwencją 105 tysięcy fanów. Zespół był również główną gwiazdą festiwalu Reading & Leeds w Wielkiej Brytanii. Na swoim koncie formacja ma także występy na festiwalach w Glastonbury, Coachella, Lollapaloza Chicago & Rosklide. W Polsce panowie Followill również gościli zarówno na festiwalach jak i pojedynczych koncertach. Po raz pierwszy jednak wystąpią na Stadionie Wrocław. To będzie jeden z największych koncertów w historii Dolnego Śląska!

Bilety w cenie od 225 zł na koncert Kings of Leon trafiły już do sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem www.prestigemjm.com. Koncert odbędzie się 24 czerwca, a początek zaplanowany jest na godzinę 21:30, tak by wszyscy fani piłki nożnej mogli wcześniej zobaczyć mecz w fazie grupowej EURO 2020 pomiędzy Polską a Szwecją. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM, a na wydarzenie zaprasza Miasto Wrocław.

[źródło: Prestige MJM ]