NEWS

Kult Mogił & Mordhell – nowe wydawnictwa Pagan Records.

KULT MOGIŁ powstał w 2014, by w następnym roku wydać swoje pierwsze demo, które wzbudziło zainteresowanie Pagan Records i zapewniło zespołowi wydanie debiutanckiego albumu „Anxiety Never Descending”. W 2017 pod tym samym szyldem wyszła EP-ka „Portentaque”.  Blisko trzy lata od jej wydania KULT MOGIŁ powraca z nowym, pełnometrażowym krążkiem.

Album zatytułowany „Torn Away The Remains of Dasein” ukaże się 6 czerwca nakładem Pagan Records. Płyta została nagrana w nowym składzie (pojawili sie w nim nowy wokalista Deimos oraz gitarzysta Rzułty), który wygenerował nową energię i skierował styl grupy w kierunku bardziej klasycznego, by nie powiedzieć old schoolowego death metalu spod znaku lat 90-tych.

A tak zawartość „Torn Away The Remains of Dasein” komentuje sam zespół: „Zamiast podążać za trendami modnego grania my zmierzamy w przeciwnym kierunku, cofając się do korzeni death metalu jeszcze bardziej niż poprzednio.To nasz najbardziej esencjonalny materiał, pozbawiony warstw mułu i innych dodatków znanych z poprzednich wydawnictw. Zależało nam na tym aby nowe utwory, ogołocone z tych ozdobników, broniły się mocnymi, nośnymi riffami. To płyta pozbawiona w 100% chęcią bycia awangardową lub odkrywczą. Burzymy poprzedniowypracowana formułę aby na jej gruzach oddać hołd klasykom gatunku”. 

Okładkę płyty zdobi grafika autorstwa Sarsa, który jest twórcą całej oprawy wizualnej, za miks i mastering odpowiedzialne jest Satanic Audio i Hardor Grunberg.

„Torn Away The Remains of Dasein” ukaże sie w nastepujących formatach:
– DIGITAL
– CD
– LP
– T-SHIRT

Tracklista:
1. Hunger of Pride
2. White Death Implosion
3. Torment of Dasein
4. Idols in Blood
5. A Wax Reverie
6. Fountain of Affliction

Line-up:
Deimos – vocals, bass
Rzułty – guitars
Thisworld Outof – guitars
The Rays – drums

Kult Mogił online: 

Facebook

Pagan Records online 

Website / Shop: https://www.pagan-records.com 

Facebook: https://www.facebook.com/paganrecords 

Bandcamp: https://paganrecords.bandcamp.com 

YouTube: http://www.youtube.com/paganrecords 

Twitter: https://twitter.com/PaganRecords 

Odrażający, brudni, źli. Sadystyczni black metalowcy z poznańskiego Mordhell powracają po dziesięcioletniej przerwie ze swoim trzecim albumem zatytułowanym „Graveyard Fuck”. 

Nagrany w odświeżonym składzie z nowym wokalistą, materiał pozostaje wierny stylistyce do której Mordhell zdążył już przyzwyczaić. „Graveyard Fuck” to archaiczny Black Metal bez kombinowania, fajerwerków, wiruozerii oraz pięknego brzmienia. Tutaj panuje grobowy smród, punkowy prymitywizm, brud i klimat starej, sięgającej nawet do lat 80-tych szkoły. No i obowiązkowy corpsepaint oczywiście. 


„Graveyard Fuck” ukaże się 6 czerwca 2020 nakładem Pagan Records na CD, LP i w digitalu. Wersję kasetową wydana zostanie za pośrednictwem Total War. Pre-order dostępny będzie od 26 maja. 

Tracklista:

1. Mandatory killing

2. Nekrodesekration

3. Cum dumpster

4. Plastic scum

5. Rotten cunt adoration

6. Burned to the ground

7. Headless dreams

8. Last punishment

9. Splitted skull confessions

10. Fed to pigs

11. Toothless bitch

12. Cursed to walk this Earth

13. Morbid orgy

Line-up:

Grimmesiah – vocals

Bloodwhip – guitars

Diabolizer – drums

Nuclearazor – bass

Mordhell na Facebook: https://www.facebook.com/mordhell 

Pagan Records online 

Website / Shop: https://www.pagan-records.com  

Facebook: https://www.facebook.com/paganrecords  

Bandcamp: https://paganrecords.bandcamp.com  

YouTube: http://www.youtube.com/paganrecords  

Twitter: https://twitter.com/PaganRecords