NEWSWYDARZENIA

Koncerty na dziedzińcu – powrót koncertów w Poznaniu!

Koncerty powracają do Poznania. Jeszcze w czerwcu będziemy mogli posłuchać muzyki na żywo, na dziedzińcu klubu Tama. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Dziedziniec Tamy to nowy punkt na koncertowej mapie Poznania. W drugiej połowie czerwca zainaugurowany zostanie tam cykl plenerowych koncertów „Koncerty na dziedzińcu”. W każdym wydarzeniu, zgodnie z obowiązującymi wymogami, będzie mogło wziąć udział 150 osób. Organizatorem koncertów jest poznańska agencja koncertowa, WiniaryBookings oraz TBA Music.

19 czerwca – Dwa Sławy

Pierwszy koncert w ramach cyklu, zagra hip-hopowy duet Dwa Sławy. Panowie będą promować swój najnowszy album Pokolenie X2.

Bilety: wyprzedane


26 czerwca – Mikromusic Acoustic Trio

Mikromusic, zespół znany z takich hitów jak Tak mi się nie chce czy Takiego chłopaka, na dziedzińcu Tamy wystąpi w składzie Acoustic Trio.

Bilety: 65-75 zł, kup na Biletomat.pl


3 lipca – Peja/Slums Attack

Kolejnym artystą, który wystąpi w ramach Koncertów na dziedzińcu jest Peja. Raper niedawno wydał nową EPkę 2050, a na ten rok zapowiedziana jest jeszcze premiera jego kolejnego albumu studyjnego.

Bilety: 50-100 zł, kup na Biletomat.pl


5 lipca – Coals

Duet Coals w Poznaniu zaprezentuje materiał ze swojego nowego albumu docusoap, który ukazał się na początku roku nakładem wytwórni [PIAS] Poland and Eastern Europe.

Bilety: 49 zł, kup na Biletomat.pl


10 lipca – Sonbird

Sonbird to, pochodzący z Żywca, zespół grający współczesnego indierocka. W lutym 2019 roku ukazał się ich debiutancki album Głodny.

Bilety: 50-60 zł, kup na Biletomat.pl


12 lipca – Lor

Zespół Lor tworzą 4 młode dziewczyny z Krakowa. W 2019 roku ukazał się ich debiutancki album Lowlight, a w marcu tego roku – EPka Sunlight.

Bilety: 35-45 zł, kup na Biletomat.pl


19 lipca – Tęskno

Premierowy koncert ze swoim najnowszym albumem zagra Tęskno, czyli projekt tworzony przez wokalistkę i kompozytorkę Joannę Longić.

Bilety: 49-59 zł, kup na Biletomat.pl


26 lipca – Mery Spolsky

Mery Spolsky wróci do Poznania by, podczas koncertu na dziedzińcu Tamy, zaprezentować utwory ze swojej najnowszej płyty Dekalog Spolsky.

Bilety: 65-75 zł, kup na Going.


31 lipca – Piernikowski

Piernikowski to współtwórca takich załóg jak Napszykłat i Syny. W 2019 roku wydał swój nowy najnowszy solowy krążek The best of moje getto.

Bilety: 50-60 zł, kup na Biletomat.pl


2 sierpnia – Michał Kmieciak

Michał Kmieciak na dziedzińcu Tamy wystąpi wraz z sekcją smyczkową, a podczas koncertu zagra przedpremierowo utwory z drugiego albumu. Nie zabraknie także, przygotowanych specjalnie na tę okazję, niespodzianek.

Bilety: 35-40 zł, kup na Biletomat.pl


9 sierpnia – Wczasy

Duet Wczasy w 2018 roku wydał swoją debiutancką płyta pt. Zawody. Obecnie muzycy pracują nad drugim albumem, którego fragmenty będzie można usłyszeć w Poznaniu.

Bilety: 40-45 zł, kup na Biletomat.pl


16 sierpnia – Zamilska

Na dziedzińcu Tamy zobaczymy także przedstawicielkę muzyki klubowej. Występy Zamilskiej to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów.

Bilety: 45-50 zł, kup na Biletomat.pl


21 sierpnia – Pięć Dwa

Podczas koncertu grupy Pięć Dwa usłyszymy materiał z najnowszej płyty TÖLGY FÖLD, której premiera zapowiedziana jest na 26 czerwca 2020.

Bilety: wkrótce


30 sierpnia – Rau

Cykl Koncerty na dziedzińcu zamknie raper Rau. Na koncercie można spodziewać się przekroju utworów ze wszystkich wydawnictw rapera oraz niepublikowanych wcześniej utworów.

Bilety: 45-50 zł, kup na Biletomat.pl


Podczas wszystkich wydarzeń obowiązywać będą specjalne zasady bezpieczeństwa:

  • przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  • Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
  • Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk

Koncerty na dziedzińcu to niezwykła okazja na przeżycie ciekawych koncertów. Jeżeli więc chcecie w te wakacje przeżyć coś ciekawego, a koronawirus spowodował odwołanie różnych wydarzeń muzycznych? Nie trzeba się martwić, wystarczy kupić bilet na jeden z kilku letnich koncertów organizowanych przez WiniaryBookings. Widzimy się w stolicy Wielkopolski!