HELIOSKINO

Repertuar Kina Helios w Dąbrowie Górniczej

Helios zaprasza na najlepsze filmy!

Najbliższy tydzień przyniesie kinomanom naprawdę trudny wybór… Na najmłodszych widzów czeka premiera „Turu. W pogoni za sławą” oraz hity za 10 złotych „Naprzód” i „SONIC. Szybki jak błyskawica”.

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

W ramach projektu kino familijne Helios zaprezentuje między innymi: „Wiking i magiczny miecz” oraz „Czworo dzieci i COŚ”. Na wielbicieli mocnych filmowych wrażeń czekają mrożące krew w żyłach horrory: „Więzień Zero” oraz „Niewidzialny człowiek”, a na miłośników klasyki kina – „Deszczowa piosenka” w ramach projektu Złota Kolekcja Filmowa. 

Repertuar Kina Helios w Dąbrowie Górniczej - 17-23.07.2020

Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika! Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę…  

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Więzień Zero” to natomiast mrożący krew w żyłach horror… Wyspa St. Leonard to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Ten tytuł to propozycja dla widzów o mocnych nerwach!

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Wiking i magiczny miecz” – pozytywna animacja dla całej rodziny – to pełna humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem.

Czworo dzieci i COŚ”, kolejna familijna pozycja, to ekranizacja powieści o rodzinie i dziecięcych marzeniach. Alice i David zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają…

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Hity za 10 złotych – nowość w kinach Helios – to wybrane produkcje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem przed zamknięciem kin, a także te, które w związku z pandemią nie miały kinowej premiery. W aktualnym repertuarze dostępne są filmy dla najmłodszych („Naprzód”  oraz „SONIC. Szybki jak błyskawica”) oraz dla starszych widzów (horror „Niewidzialny człowiek”).

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Co tydzień, w ramach cyklu Złota Kolekcja Filmowa, Helios prezentuje najsłynniejsze tytuły bez których światowa kinematografia nie byłaby taka sama. Bilety na wszystkie filmy kosztują tylko 10 zł! W najbliższy wtorek na ekrany powróci absolutny klasyk – „Deszczowa piosenka”!

Bilety oraz szczegóły dotyczące repertuaru czekają w kinowych kasach oraz na stronie www.helios.pl. Do zobaczenia na seansach. Wszystkie filmy prowadzą do Heliosa!

Repertuar Kina Helios w Dąbrowie Górniczej - 17-23.07.2020