HELIOSKINO

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

Filmowe hity w kinach Helios!

Sieć kin Helios zaprasza na ekscytujące seanse. W tym tygodniu na ekranach zadebiutuje komedia „Włoskie wakacje” oraz animacja dla całej rodziny „Samsam”. Ponadto rodziny będą mogły zobaczyć pozytywną bajkę „Scooby-Doo!”, a fani mocnych filmowych wrażeń mrożący krew w żyłach horror „Furie” oraz thrillery „Polowanie” i „Nieobliczalny”. Na ekrany powrócą też dwa absolutne hity: „Incepcja” z Leonardo DiCaprio w roli głównej oraz druga część uwielbianej przez widzów serii „Harry Potter”.

Jedna z premierowych pozycji – „Włoskie wakacje” z Liamem Neesonem, to rozgrzewająca serce opowieść o tym, że w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa! Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu i ich przymusowe wakacje potrwają dłużej niż zakładali…

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Zanim oczom wielbicieli talentu Christophera Nolana ukaże się enigmatyczny „Tenet”, sieć kin Helios zaprasza na specjalne pokazy „Incepcji”, która w tym roku świętuje dziesiątą rocznicę powstania! Dom Cobb jest złodziejem, najlepszym w niebezpiecznej dziedzinie ekstrakcji, czyli wykradania cennych sekretów z głębokiej podświadomości podczas fazy marzeń sennych… Tego powrotu na wielki ekran nie można przegapić!

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Młodszych widzów ucieszą premierowe seanse animacji „Samsam”, która zachęci ich do zwiedzania kosmosu i sięgnięcia gwiazd w poszukiwaniu zaginionej supermocy. Wszyscy, którzy dołączą do Samsama
i jego fantastycznych przyjaciół będą mieli szansę na odkrycie nowej planety, a także dotrą tam, dokąd nie dotarł jeszcze żaden dzieciak!
„Scooby-Doo!” – pierwsza kinowa animacja z tym wesołym psiakiem w roli głównej, pokazuje początki jego wieloletniej przyjaźni z Kudłatym. Film zdradzi także jak została założona słynna Tajemnicza Spółka.

To oczywiście nie wszystkie propozycje dla rodzin! Podczas najbliższego weekendu odbędą się specjalne seanse duńskiego filmu animowanego „Magiczny Dywan” podczas których każdy młody widz będzie mógł wziąć udział w konkursach, a także otrzymać filmowe gadżety. Hodżia mieszka w maleńkiej wiosce, jednak chciałby zobaczyć wielki świat – miasto, w którym mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje taką szansę i od razu z niej korzysta, gdyż El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka.

Na ekranach kin Helios, w ramach cyklu „Hity za 10 złotych”, nie zabraknie także kultowego filmu „Harry Potter i Komnata tajemnic”! W Hogwarcie dochodzi do tajemniczych ataków na uczniów. Tymczasem Harry’ego prześladuje dziwny głos, którego nikt, poza nim, nie słyszy…

Na starszych widzów czeka także moc filmowych wrażeń! Russell Crowe w thrillerze „Nieobliczalny” powróci na ekrany kin Helios w roli człowieka, którego nikt nie chciałby spotkać na ulicy. Horror „Furie” to niewiarygodna historia porwanej kobiety, która wbrew swojej woli staje się uczestniczką niebezpiecznej gry. Stawką będzie jej życie. Thriller „Polowanie” to natomiast przerażająca wizja amerykańskiego koszmaru, która zbyt mocno pasuje do dzisiejszych czasów.

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Filmowe emocje to wyjątkowy pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl. Do zobaczenia na sierpniowych seansach w kinach Helios!

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza 7-13.08.2020

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film dobrany z myślą o żeńskiej widowni. Połączenie wyjątkowych pokazów, fantastycznej atmosfery i licznych atrakcji tylko dla Pań, sprawia, że kobiece serca naprawdę biją mocniej! Szczegółowe informacje oraz bilety na lipcowe seanse dostępne są na stronie: https://www.helios.pl/27,Dabrowa-Gornicza/KinoKobiet/oraz w kasach kin Helios.

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA