KONCERTYNEWS

Shawn Mendes w 2022 w Polsce

24 MARCA 2022 SHAWN MENDES WYSTĄPI W TAURON ARENIE KRAKÓW! GOŚCIEM SPECJALNYM WYDARZENIA BĘDZIE KING PRINCESS.

Trzykrotnie nominowany do Grammy wokalista i kompozytor, Shawn Mendes ogłosił międzynarodową trasę „Wonder: The World Tour”, obejmującą 64 areny w Ameryce Północnej, Europie i UK.

Trasa, która 24 marca 2022 zawita również do Tauron Areny Kraków, promować będzie ubiegłoroczny album „Wonder”, a także najnowszy kawałek Shawna Mendesa „Summer of Love”, nagrany z Tainym. Na europejskiej części trasy Shawnowi towarzyszyć będzie King Princess, która wystąpi również w Krakowie.

Urodzony w Toronto Shawn Mendes to jeden z najpopularniejszych wokalistów i kompozytorów na świecie. W 2020 roku wydał czwartą, wyczekiwaną płytę „Wonder”, która debiutowała na 1. miejscu w USA, czyniąc Shawna jednym z zaledwie trzech artystów na świecie, którzy umieścili aż 4 albumy na szczycie Billboard Top 200 w wieku zaledwie 22 lat.
W 2019 roku Shawn Mendes był nominowany do nagrody Grammy za utwór “Señorita”, nagrany wspólnie z Camilą Cabello. Natomiast w 2018 roku otrzymał dwie nominacje do Grammy w kategoriach Best Pop Vocal Album (za jego trzeci, imienny album) oraz Song of the Year za „In My Blood”.
Ostatnia trasa Shawna Mendesa, podczas której wyprzedał swój pierwszy stadion (Rogers Centre w rodzinnym Toronto – w zaledwie w kilka minut), objęła ponad 100 koncertów w Europie i UK, Północnej i Południowej Ameryce, a także w Azji, Australii i Nowej Zelandii.
Shawn Mendes może pochwalić się ponad 50 miliardami streamów na świecie oraz blisko 9 miliardami odtworzeń klipów na YouTube. W 2018 roku został umieszczony na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu Time oraz otrzymał tytuł najbardziej wpływowego artysty i nastolatka na świecie na wszystkich platformach społecznościowych (według ROI Influencer Media).

W 2019 roku działalność rozpoczęła The Shawn Mendes Foundation, mająca za zadanie inspirować fanów Shawna – dzisiejsze młode pokolenie – w dążeniu do pozytywnych zmian na świecie. Fundacja dostarcza środki i wspiera rozwój, głos oraz platformy młodych liderów, napędzających globalne pozytywne zmiany.

FirstAccess Presale rozpocznie się 4 października o 10:00. Wszystkie daty koncertów oraz informacje dotyczące biletów znajdują się na www.wondertheworldtour.com. Do przedsprzedaży można zapisać się poprzez aplikację ShawnAccess lub na stronie ShawnAccess.com. Przedsprzedaże będą dostępne dla wszystkich członków ShawnAccess bezpłatnie, po zalogowaniu i uzyskaniu kodu przedsprzedażowego.
First Access Presale jest pierwszą szansą na zdobycie biletów VIP, poprzez dodanie Paszportu ShawnAccess do zamówienia na stronie sprzedaży biletów. Oferuje ona priorytetowy dostęp do najlepszych miejsc siedzących na wybranym koncercie. General Fan Presale jest również dostępna dla wszystkich członków ShawnAccess i daje dostęp do biletów VIP przed startem sprzedaży otwartej.
Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się 7 października 2021. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 8 października 2021.
Więcej informacji dotyczących biletów i koncertów na: www.alterart.pl i www.wonderthetour.com.

W związku z obowiązującymi zasadami dotyczącymi organizacji koncertów, w sprzedaży dostępne będą 2 rodzaje biletów:
– bilet Health Pass – bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19
– bilet Standard
Osoby poniżej 12. roku życia, będące pod opieką osoby dorosłej, posiadającej bilet Health Pass, mogą uczestniczyć w wydarzeniu także na podstawie biletu Health Pass.
Osoby małoletnie urodzone po 24 marca 2007 r. mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką osoby, która ukończyła 18 lat – opiekuna prawnego lub osoby upoważnionej na piśmie przez opiekuna prawnego, która przy pierwszym wejściu na Imprezę przekaże obsłudze wejścia deklarację o odpowiedzialności za osobę małoletnią wg wzoru opracowanego przez Organizatora.