NEWS

Avril Lavigne wydaje siódmy album “Love Sux”

Avril Lavigne, ośmiokrotna laureatka Grammy, sprzedająca milionowe nakłady płyt wokalistka, autorka piosenek, projektantka i filantropka, wydała swój nowy album zatytułowany “Love Sux“.

Płytę Kanadyjki wypełnia 12 utworów, w tym single “Bite Me” i “Love It When You Hate Me” feat. blackbear. To pierwsze nowe wydawnictwo gwiazdy od 2019 roku.

“Love Sux” to Lavigne w swoim żywiole. Łączy szaloną energię z młodzieńczym zapałem oraz 20-letnim doświadczeniem. Dzięki tej płycie Avril gotowa jest powrócić na szczyt Forbes.

To gotowe do grania na żywo 33 minuty gitarowych riffów i powarkiwań. “Love Sux” to powrót pop-punkowej księżniczkiBillboard.

Nowy album Avril sprawi, że jej wierni fani będą bardzo szczęśliwiVogue.

Z okazji premiery płyty “Love Sux” wystąpi w programie “Good Morning America“, gdzie wykona przebój “Love It When You Hate Me” z udziałem blackbeara.

W ramach promocji  nowego albumu, Avril Lavigne wyruszy w trasę koncertową, która obejmie także Polskę. Autorka przeboju “Sk8er Boi” odwiedzi nasz kraj po blisko 14 latach i 30 kwietnia 2023 roku wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

Avril Lavigne tworzyła historię, biła rekordy i konsekwentnie przecierała szlaki jako bezkompromisowa siła w muzyce i kulturze. Poza sprzedażą 40 milionów albumów na całym świecie, z czego 12,5 miliona w samych Stanach Zjednoczonych, Avril Lavigne zdobyła osiem nominacji do nagrody GRAMMY® w takich kategoriach jak “Najlepszy nowy artysta” i “Piosenka roku”, w tym  dwukrotnie za “Complicated” i “I’m with You”. Jej katalog obejmuje siedmiokrotną platynową płytę za “Let Go” (2002), potrójną platynę za “Under My Skin” (2004), podwójną platynę “The Best Damn Thing” (2007), złoto za “Goodbye Lullaby” (2011), “Avril Lavigne” (2013) i “Head Above Water” (2019). W dorobku ma takie hity, jak “Complicated”, “Sk8er Boi”, “Girlfriend”, “Here’s To Never Growing Up” i “Head Above Water”. Pozostaje nadal “jedną z najlepiej sprzedających się artystek wydających albumy w USA” i “trzecią najlepiej sprzedającą się kanadyjską artystką wszech czasów”. Zdobyła miejsce w Top 10 Billboard’s “Best of the 2000s” i posiada Rekord Guinnessa jako “najmłodsza solowa artystka, która znalazła się na szczycie brytyjskiej listy przebojów”, a “Girlfriend” okazał się “pierwszym teledyskiem, który osiągnął 100 milionów wyświetleń na YouTube“. Zdobyła również wiele pozycji nr 1 na całym świecie. Jej popularność w mediach społecznościowych przekroczyła 93,6 miliona fanów na całym świecie. Warto też dodać, że Avril Lavigne wystąpiła w filmie “Fast Food Nation” Richarda Linklatera, w animacjach “Skok przez płot” czy sensacyjnym thrillerze “Drapieżnik” u boku Richarda Gere i Claire Danes. Rozpoczynając swój największy i najodważniejszy rozdział, debiutuje dla DTA Records z singlem “Bite Me” i albumem “Love Sux“.

 

TRACKLISTA
1. Cannonball
2. Bois Lie (feat. Machine Gun Kelly)
3. Bite Me
4. Love It When You Hate Me (feat. blackbear)
5. Love Sux
6. Kiss Me Like The World Is Ending
7. Avalanche
8. Déjà Vu
9. F.U.
10. All I Wanted (feat. Mark Hoppus)
11. Dare To Love Me
12. Break Of A Heartache