KONCERTYPOLECANE

Within Temptation zapowiedzieli premierę nowego singla

8 lipca 2022 roku Within Temptation wyda nowy singiel „Don’t Pray For Me” – czwarty singiel z serii niezależnych wydawnictw zespołu i numer, który zapowiada nachodzący nowy album. Legendarni liderzy mrocznych acz przebojowych dźwięków, z karierą trwającą dwie dekady i z 7 studyjnymi albumami na koncie, które znalazły już ponad 4 mln nabywców– nadal są prawdziwą siłą na muzycznej scenie, z którą należy się liczyć.

W ciągu ostatnich lat zespół WITHIN TEMPTATION przeniósł swoją uwagę z wydawania albumów na publikowanie serii singli, umożliwiając członkom grupy oddanie się procesom twórczym, a tym samym dostarczanie świeżo inspirowanej muzyki. Najnowsze single formacji: „Entertain You”, „The Purge” i „Shed My Skin”, znalazły się w pierwszej 20-tce amerykańskiej listy Billboard Mainstream Rock Indicator Charts i na oficjalnych niemieckich listach przebojów. A teraz formacja przygotowuje się do ujawnienia najnowszego utworu „Don’t Pray For Me”.

Sharon den Adel:

“‘Don’t Pray For Me’ walczy z narzucaniem innym przekonań i lęków oraz daje świadectwo akceptacji własnej podróży każdego z nas. To hymn o konfrontacji z faktem, że przekonania mogą być płynne, różnorodne lub, szczerze mówiąc, odmienne. Piosenka opowiada o umożliwieniu ludziom podążania za własnym przeznaczeniem”.

„Don’t Pray For Me” to czwarty singiel z serii niezależnych wydawnictw Within Temptation. Zespół zajęty był w studiu pisaniem i nagrywaniem zupełnie nowych piosenek na swój nadchodzący album, którego premiera zapowiadana jest na przyszły rok. Pozostała część 2022 roku zostanie wypełniona koncertami na europejskich letnich festiwalach, trasą po USA z Iron Maiden i wspólną europejską trasą wraz z Evanescence jesienią 2022 roku.

Within Temptation pojawi się w Polsce 5 grudnia tego roku i zagra koncert w Arenie Gliwice.