NEWS

The HU zapowiadają nowy album!

Pochodzący z Mongolii The HU to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na światowym rynku muzycznym. Członkowie The HU swoją muzykę określają terminem „hunnu rocka” (w języku mongolskim słowo „hu” oznacza człowieka).

Od czasu powstania w 2016 roku, grupa ma na swoim koncie szereg sukcesów, między innymi numer 1 na liście Billboard World Albums Chart, numer 1 na liście Top New Artist Albums i pozycje w Top 5 na listach sprzedaży płyt w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii.

The HU to nie tylko wysokie miejsca na listach sprzedażowych, ale także wyprzedane koncerty w Europie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Po sukcesie wydanego w 2019 roku albumu „The Gereg”, który zawierał takie hity jak „Wolf Totem” i „Yuve Yuve Yu”, The HU powracają z nowym albumem, „Rumble Of Thunder”. Premiera płyty zaplanowana jest na 2 września, a zamówienia można składać pod tym linkiem:
https://bit.ly/3ob4i9v

Najnowszym singlem z płyty jest utwór „Black Thunder”:

Nowy album ponownie łączy cały świat z kulturą mongolską i jej unikalnymi, podstawowymi wartościami, na przykład duchowe połączenie z ziemią, a zespół w swoich teksach porusza tematy takie jak pomyślność i pokój dla wszystkich.

 

Tracklista albumu:

 1. This is Mongol
 2. YUT Hövende
 3. Triangle
 4. Teach Me
 5. Upright Destined Mongol
 6. Sell The World
 7. Black Thunder
 8. Mother Nature
 9. Bii Biyelgee
 10. Segee
 11. Shihi Hutu
 12. TATAR Warrior

Zespół wystąpi w naszym kraju w trzech miastach: 4 listopada w gdańskim B905 listopada w warszawskiej Progresji oraz 7 listopada w klubie Studio w Krakowie.