NEWS

Umami Tour Ewy Farny

Ewa Farna to artystka kompletna – jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Artystką dojrzała, spełniona i ukonstytuowana. Na jesień wyrusza w trasę koncertową po pięciu polskich miastach.

Chcielibyśmy zaprosić Cię w niezwykłą podróż muzyczną promująca najnowsze wydawnictwo Ewy Farnej pt. UMAMI. Album porusza tematy ważne i istotne w charakterystyczny dla Ewy szczery i bezpośredni sposób, zaś Jej niesamowity głos i energia sceniczna powodują, że będzie to niewątpliwie bardzo różnorodna i smaczna muzyczna uczta. Umami to piąty smak, dzięki niemu jedzenie smakuje kompletnie i w sposób pełny.

To też eksplikacja momentu życia, w którym jest Ewa: piątym smakiem stało się dla niej macierzyństwo. W „Umami” ukrywa się również gra słów – „u mamy” – tam gdzie czujemy się dobrze, bezpiecznie.

W tym roku Ewa tak naprawdę po raz pierwszy wyrusza w trasę biletowaną po klubach- trasę bardziej kameralną, osobistą, starannie przygotowaną i doprawioną nie tylko utworami z nowej płyty Umami, ale również hitami jakimi są Cicho, Ewakuacja, Znak czy Na ostrzu. A więc UMAMI Tour – trzymając się koncepcji- będzie liczyło 5 przystanków.

„Na samą myśl o jesiennej trasie czuję mega podekscytowanie, nie muszę mówić jak bardzo my, muzycy, jesteśmy głodni kontaktu z publicznością, tej bezpośredniej relacji, której nie da się zastąpić żadnym wirtualnym, online’owym spotkaniem. Chcę wyśpiewać swoje emocje, napełnić się dobrą energią płynącą z naszych spotkań, połączyć się na żywo ze świadomym słuchaczem. Mam nadzieję, że będzie Wam smakować. My z zespołem nie możemy doczekać się tej klubowej premiery i mamy w planach zostawić Wam całą naszą energię i serducho.“

Trasa:
16.10 – Katowice/Królestwo
23.10 – Bydgoszcz/Fabryka Lloya
24.10 – Poznań/Próżność
28.10 – Łódź/Scenografia
29.10 – Wrocław/Akademia Club