HELIOSKINO

Komediowy początek jesieni z Heliosem w Dąbrowie Górniczej! – Repertuar

Komediowy początek jesieni z Heliosem!

Sieć kin Helios przygotowała repertuar na nadchodzący tydzień tak, aby wszyscy widzowieuśmiechem powitali jesień. Bowiem koniec wakacji w kinach nie oznacza wcale smutku – wręcz przeciwnie. Zaczyna się ciekawybardzo gorący okres filmowy. Na ekranach zagoszczą rodzime gwiazdy jak również tecałego świata w długo wyczekiwanych filmach. Rozpocznie się kolejny wyścig tym razem o miano najlepszej produkcji jesienicałego roku! Kina Helios serdecznie zapraszają wszystkich widzów na filmową przygodę.

Czy pech może przynieść szczęście? A może nawet miłość? Brawurowa komedia romantyczna „Szczęścia chodzą parami” już w najbliższy piątek rozbawi do łez widzów Helios. Bohaterką filmu jest Malwina przebojowa projektantka samochodów, która zakochuje się w Brunonie, wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię katastrof. Przystojnyzabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że sprowadza na swoje dziewczyny pecha, który kończy nawet najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Tym razem Bruno nie zamierza się poddać.

 

Jako drugą premierę widzowie zobaczą zaskakującą komedię o absurdach naszej rzeczywistościtematach, których w polskim kinie jeszcze nie było! Dwa zwalczające się środowiska, dwa przeciwstawne pomysły na życie, a w tym wszystkim ona, on…miłosne uczucie wystawione na największą próbę. Pełen luz, salwy śmiechu, wartka akcjakompletny brak cenzury wszystko to w znalazło się w gwiazdorskim filmie „Kryptonim Polska”. Za dobrą zabawękonkretną dawkę humoru ręczą aktorzy: Borys SzycMaciej Musiałowski, w rolach radykalnie niezdarnych narodowców-pechowców, oraz Piotr CyrwusCezary Pazura.

Na młodych widzów również czeka zabawna historia – animowana komedia „JAK ZOSTAŁEM SAMURAJEM”. Jak się nie śmiać z psa, który marzy, aby zostać… samurajem? Kot to inna sprawa – to urodzony wojownik.  Ale główny bohater jest wyjątkowo zdeterminowanym i upartym psem, a widzowie uśmieją się do łez obserwując jego szkolenie pod okiem… kociego Mistrza.

 

Na duży ekran powrócili też bohaterowie kultowej serii AFTERTessaHardin. W najnowszej odsłonie „AFTER 4. Bez siebie nie przetrwamy” ich związek ponownie zostanie wystawiony na ciężką próbę. Odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli TessęHardinasprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć siędemonami przeszłości?

 

Sympatyków powieści „Gdzie śpiewają raki” ucieszy fakt, iż nadal mogą wybrać się do kina na ekranizację tego bestsellera. To wyjątkową podróż filmowa, pełna emocjiwzruszeń historia niezwykle wrażliwej dziewczyny Kyi, któramłodości została porzucona przez własną rodzinędorastała samotnie na bagnach nieopodal małego miasteczka Barkley Cove. Życie doświadczy ją ponownie, kiedy na mokradłach znalezione zostaje ciało młodego chłopaka, a miejscowi zwrócą się przeciwko Kyi

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

5 września Kino Konesera zaprosi widzów na film Chungking Express! Dwóch hongkońskich gliniarzy o złamanych sercach, dwie przewrotne historie o niemożliwych spotkaniach, historie urzekającezagadkowe traktujące o samotnościmijaniu się w tłumie. Obraz ze swoją neonowo-chropowatąstylistyką stał się jednymnajważniejszych filmów definiujących estetykę lat 90 oraz punktem odniesieniadla całego pokolenia twórców.

8 września cykl Kultura Dostępna zaprezentuje komedię Jakoś to będzie, w której widzowie poznają trzech życiowych nieudaczników, kumpli od dziecka, wciąż kombinują jak się dorobić żeby się nie narobić. Ciągłe ślizganie się przez życie średnio im wychodzi, ale teraz wpadają na „genialny plan”,którym ma być inaczej.

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Drogie Panie, 5 października widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Na ekranie znowu razem dwie, wielkie hollywoodzkie gwiazdy – Julia Roberts i George Clooney w komedii „Bilet do raju”. Grają rozwiedzioną parę, która wyrusza w podróż na wyspę Bali, aby odwieść córkę od podjęcie błędnej ich zdaniem decyzji o wyjściu za mąż.

Po szczegółowe informacje dotyczące super-repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejscakinowej sali, ale także korzystniejsza cena. 

 

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in.segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda