NEWS

Rammstein w Polsce w 2023!

Zespół Rammstein, który jest obecnie w trasie po Stanach Zjednoczonych, oficjalnie ogłosił serię występów w Europie na przyszły rok! Grupa oczywiście pojawi się także w Polsce!

Zespół Rammstein to prawdziwa legenda ciężkiego grania. Grupa powstała w 1994 roku, a zadebiutowała rok później krążkiem zatytułowanym Herzeleid, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków. Dwa lata później ukazał się album Sehnsucht, który do dziś pozostaje jedynym niemieckojęzycznym wydawnictwem, który w Stanach Zjednoczonych uzyskał status platynowej płyty. W kolejnych latach formacja wydała kolejne sześć albumów, z czego ostatni, Zeit, miał swoją premierę pod koniec kwietnia. Grupa bardzo szybko zyskała ogromną sympatię fanów, za co w dużej mierze odpowiedzialne są energetyczne występy na żywo, pełne pokazów pirotechnicznych, elementów performance’u, wymyślnych strojów i scenografii.

O tym, że zespół wróci do Polski już rok po warszawskim koncercie, wiadomo było od kilku miesięcy, wyciekły nawet nieoficjalne data i miejsce występu. Na potwierdzone informacje nie przyszło nam długo czekać – Rammstein powróci do Polski w 2023 roku dokładnie 30 lipca i zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

Przedsprzedaż dla fanclubu LIFAD rozpocznie się we wtorek 06.09 od godz. 10.00. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w czwartek 08.09 od godz. 10.00.