NEWS

Ultima Ratio Fest 2022: Moonspell + goście

Moonspell ponownie w Polsce! Zespół wyruszy w doborowym towarzystwie Insomnium, Borknagar, Wolfheart oraz Hinayana we współną, europejską trasę Ultima Ratio Fest 2022! Jedyny polski koncert tej trasy odbędzie się 12.10.2022 we wrocławskim klubie Centrum Koncertowym A2 .

Niekwestionowani królowie ciemności Moonspell, ogłosili serię tras koncertowych na rok 2022 aby uczcić swoją niesamowitą, 30-letnią karierę, ukoronowaną najnowszym i świetnie przyjętym przez krytyków albumem studyjnym Hermitage. Skład Ultima Ratio Fest 2022 nie jest przypadkowy. Połączenie Moonspell z Borknagar, fińskim, cieszącym się coraz większą popularnością Wolfheart i Hinayaną – czyli wschodzącą gwiazdą sceny melodic death metal, powoduje, że tej trasy nie może ominąć żaden fan metalu!

Frontman Moonspell – Fernando Ribeiro, opisuje to koncertowe ogłoszenie w kilku słowach: Muzycznie będzie to prawdopodobnie najlepsza trasa w jakiej kiedykolwiek Moonspell brał udział. Ostatni album Borknagar (“Pure North”) jest arcydziełem, a Wolfheart zajmuje specjalne miejsce w naszych sercach z oczywistych powodów. Będziemy świętować nasze 30-lecie razem jako zespół w niesamowitym towarzystwie, a jeśli lubisz zespoły, które „robią to dla muzyki”, będzie to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, którego nie może przegapić żaden prawdziwy fan. Przejdziemy przez całą naszą karierę i zagramy zarówno klasyki, nowe piosenki, jak i ukryte diamenty, więc jest o co robić szum. Przygotujcie się na niezwykłą podróż w niesamowitym towarzystwie tych zespołów, prawdopodobnie najlepszą i najbardziej serdeczną trasę koncertową 2022 roku.

➡ MOONSPELL (Napalm Records) – Gothic Metal / Black Metal / Doom Metal

➡ BORKNAGAR (Century Media Records) – Black Metal

➡ WOLFHEART (Napalm Records) – Melodic Death Metal

➡ HINAYANA (Napalm Records) – Melodic Death Metal