NEWS

„Bezczas” – zobacz nowy klip Patrycji Markowskiej

Przez ostatnich kilka miesięcy Patrycja Markowska prezentowała publiczności kolejne utwory z najnowszego albumu „Wilczy pęd”. Teraz, w aurze złotej jesieni przyszedł czas na najbardziej zmysłowy numer płyty – i premierę klipu „Bezczas”

„Bezczas” to chyba moja ulubiona ballada z płyty „Wilczy pęd” – mówi Patrycja Markowska „Mocno z uwagi na obłędną harmonijkę Mariusza Obijalskiego, łobuzerską gitarę Maćka Mąki. Ale nie tylko. To transowa opowieść o namiętności, o tym, że wtedy jesteśmy tu i teraz. Powoli. Niespiesznie. Dlatego dedykuję ją tym, którzy tak kochają i tak słuchają muzyki. Powoli. Bez granic. Niespiesznie” – dodaje Markowska.

Słowa artystki najpełniej oddają charakter „Bezczasu”. Utwór trwa prawie 7 minut dając słuchaczowi przestrzeń do pobycia w nim, wyciszenia wszystkiego co jest z zewnątrz. Ten charakter podkreślają zdjęcia klipu. Brak szybkiego montażu, efektów, mamy tu wyłącznie bliskie kadry, slow motion i zdjęcia, które są zapisem pewnego czasu, bycia z drugim człowiekiem, bliskości.

„BEZCZAS” 

Muzyka: Mariusz Obijalski
Słowa: Patrycja Markowska, Mariusz Obijalski
Patrycja Markowska – wokal
Gitary – Maciej Mąka, Krzysztof Siewruk
Bas – Adrian Szczotka
Instrumenty klawiszowe – Mariusz Obijalski
Perkusja – Radosław Owczarz
Harmonijka – Mariusz Obijalski

Produkcja – Mariusz Obijalski
Mix, mastering – Michał EPROM Baj
Nagranie zrealizowano: THE BOOGIE TOWN STUDIO

Obsada:
Patrycja Markowska oraz zespół w składzie: Adrian Szczotka, Maciej Mąka, Radosław Owczarz, Marcin Koczot, Bartek Jończyk, Mariusz Obijalski
Stylizacje – Sara Milczarek
Fotografia – Krzysztof Siewruk, Anna Cieplicka
Backstage – Anna Cieplicka

Reżyser – Krzysztof Siewruk
Montaż klipu – Krzysztof Siewruk i Mateusz Sobiech