NEWS

Katie Melua w Polsce

Katie Melua powraca do Polski. Wielokrotnie nagradzana na całym świecie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów 11 kwietnia 2023 wystąpi w warszawskim Torwarze, 12 kwietnia w hali Polsat Plus Arena Gdynia, a 14 kwietnia w wrocławskiej Hali Stulecia. Wydarzenia odbędą się w ramach europejskiej trasy „Love & Money Tour 2023”. Bilety na koncerty uwielbianej w Polsce artystki, znanej m.in. z hitu „Nine Million Bicycles„, trafią do sprzedaży 7 listopada, o godz. 11:00.

Katie Melua to gruzińsko-brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, urodzona w Kutaisi w Gruzji. Jej debiutancki album – „Call Off the Search” –  ukazał się 3 listopada 2003 roku. Płyta błyskawicznie stała się hitem, docierając na pierwsze miejsca brytyjskich list przebojów. Katie Melua jest autorką takich hitów, jak „Nine Million Bicycles„, „The Closest Thing to Crazy” i jedną z najbardziej uznanych brytyjskich wokalistek.

16 października 2020 roku został wydany ósmy solowy studyjny album Katie, zatytułowany „Album No. 8„.

Wiosną 2023 roku Katie Melua wyruszy w europejską trasę koncertową, zatytułowaną „Love & Money Tour”. Artystka zaplanowała także m.in. koncerty w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Holandii.