KONCERTYPOLECANE

Joss Stone – 20 Years of Soul

Joss Stone na początku 2023 r. wyruszy w trasę koncertową „20 Years of Soul” po Europie, zabierając publiczność w muzyczną podróż po swoich najnowszych utworach i ponadczasowych hitach. W ten sposób pragnie uczcić 20 lat na scenie.

Zanim ukończyła 19 lat miała już na koncie ponad 7 milionów sprzedanych płyt na całym świecie, występy u boku Steviego Wondera, The Rolling Stones, Elthona Johna i Jamesa Browna oraz udział w charytatywnym koncercie Live8 przed ponad dwudziestotysięczną publicznością. W 2023 roku Joss Stone przyjedzie do Polski, by świętować z fanami 20 lat na scenie – 27 lutego w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie oraz 1 marca w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Bilety są już w sprzedaży!

Zaciekle niezależna piosenkarka i autorka tekstów z Devon w Wielkiej Brytanii, była niesamowicie zajęta od momentu wydania swojego debiutanckiego albumu „The Soul Sessions”, czyli od kiedy miała zaledwie 15 lat. Do tej pory laureatka BRIT Awards wydała 8 albumów i była kilkakrotnie nominowana do nagród Grammy. Przez cały ten czas Joss Stone rozwinęła się nie tylko artystycznie, ale obrała też pewną muzyczną drogę, którą konsekwentnie podąża w swojej karierze.