NEWS

Jeff Goldblum z nowym świątecznym singlem

Boże Narodzenie to czas pocieszenia, radości i dobrej zabawy. To właśnie przynosi nam Jeff Goldblum ze swoim nowym świątecznym singlem „The Christmas Waltz”.

Nagrany z długoletnim zespołem, The Mildred Snitzer Orchestra, porywający jazzowy standard został wydany przez Decca Records.

„The Christmas Waltz” to dla hollywoodzkiej ikony aktorstwa powrót do muzyki. Z przyjemnością znów słuchamy charakterystycznego głosu aktora, który doskonale pasuje do porywającego, świątecznego numeru.

 

Utwór został pierwotnie napisany dla Franka Sinatry, który poprosił o świąteczną piosenkę a nagrał ją po raz pierwszy w 1954 roku. Goldblum wraz z Mildred Snitzer Orchestra do nowej wersji nagrania wnosi swój niepowtarzalny urok i jazzowy klimat.

Fani będą zachwyceni także wiadomością, że Jeff wkracza do świata TikTok, publikując swój pierwszy post w prawdziwym goldblumowskim stylu.

Ze swoimi dwoma jazzowymi albumami nr 1 – debiutanckim „The Capitol Studios Sessions” w 2018 roku i kolejnym „I Shouldn’t Be Telling You This” w 2019 roku – Jeff po prostu robił to, co zawsze (występował ze swoim jazz bandem przez ostatnie 30 lat), ale dzięki tym albumom wszyscy mogli zacząć cieszyć się muzyką gwiazdora. Transmitowany przez telewizję występ na żywo z festiwalu w Glastonbury w 2019 roku został okrzyknięty jednym z najbardziej kultowych momentów festiwalu, a artysta otrzymał świetne recenzje od krytyków. Magazyn „The Times” przyznał ogromną zasługę Goldblumowi w promowaniu jazzu jako gatunku „przypominając nam wszystkim, że jazz powinien być zabawą”.