KONCERTYWYDARZENIA

Future Palace zagra jako support Electric Callboy

Future Palace zagra jako support Electric Callboy

Berlińska grupa będzie otwierać koncerty trasy „Tekkno Tour 2023”!

Electric Callboy zaprezentuje się w Polsce kolejno 17 marca we wrocławskim klubie A2,
18 czerwca w Warszawie (klub Progresja) oraz 19 marca w gdańskim B90. Gościem grupy będzie walijskie Holding Absence oraz niemiecki Future Palace.

Ponad 50% biletów na koncert zostało już sprzedanych! Wejściówki są jeszcze dostępne w Knock Out Music Store.

ELECTRIC CALLBOY (Niemcy) metalcore:

Ortalion, neony i metal? Do ciekawych gitarowych riffów, potężnych growli i masywnych breakdownów Electric Callboy dodali elementy muzyki elektronicznej i popularnej, tworząc ze względnie niepasujących do siebie światów mieszankę, którą pokochały miliony. Wrzućmy do równania aspekt wizualny, wyrażany w przemyślanych i niebanalnych klipach oraz energię na koncertach, a stanie się jasne, dlaczego spośród tak wielu zespołów z gatunku, właśnie im udało się odnieść sukces.

Zaczęli w 2012 roku od wydanego w małej wytwórni albumu „Bury Me In Vegas”. Rok później muzycy na półkach swoich domach mogli postawić statuetki prestiżowego „Metal Hammera” dla najlepszego debiutanta. Fantastyczne występy zwróciły w końcu uwagę Century Media, która złożyła rodakom propozycję nie do odrzucenia w 2017 roku. Electric Callboy unikają polityki, wolą zabawę na całego, czerpanie z życia pełnymi garściami, a także mają dystans do siebie, który wielokrotnie pokazali w swoich klipach. Premiera EP „Hypa Hypa” w 2020 roku otworzyła nowy rozdział w karierze Electric Callboy. Zespół zdobył kolejne rzesze fanów, którzy na koncertach grupy bawią się jak na najwiekszych imprezach klubowych.

HOLDING ABSENCE (Walia) post-rock, alternative rock:

Holding Absence już na debiutanckim poziomie zachwycali otwieraniem świeżo zabliźnionych ran i boksowaniem się z bolesną przeszłością, ale na “The Greatest Mistake of My Life” przeszli samych siebie. Zeszłoroczny krążek Walijczyków to nie tylko świetnie rozłożone proprocje między eterycznym post-rockiem a post-hardcorem (swoją drogą – obczajcie te klipy!), ale i emocjonalna batalia, w którą nie tak łatwo się gryźć, ale cierpliwość przyniesie swoje emocje. Adepci SharpTone Records unikają tanich melodramatów, bo siła surowych uczuć mówi sama za siebie. Wpadnijcie na koncert, a przekonacie się o tym sami.

FUTURE PALACE (Niemcy) post-hardcore, metalcore:

Już od najwcześniejszych lat wiadomo, że metal to nie tylko muzyka, ale też osobowości przebojowe do tego stopnia, by kupować sobą każdego. Future Palace posiada ten atut w postaci charyzmatycznej wokalistki, Marii Lessing, która nie tylko umie ryknąć i zaśpiewać, bo w tekstach czy za sprawą autoprezentacji przekazuje tak wiele charakteru, że można by jeść go łyżkami. Świetnie pasuje to do muzyki z tegorocznego “Run” – wściekłej i eklektycznej. Rozciągniętej od post-hardcore’u po metalcore i wątki progresywne. Trio pochodzi z Berlina, więc niemiecka precyzja została zachowana. Biegnijcie w te pędy na koncert, a polubicie się z nimi.

Wystąpią:
ELECTRIC CALLBOY (Niemcy) metalcore
+
Holding Absence (Walia) post-rock, alternative rock

Kiedy: 17 marca (piątek) 2023
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 18 marca (sobota) 2023
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 19 marca (niedziela) 2023
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Bilety na koncerty są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP B90