NEWS

ARS LATRANS Orchestra: Y2K – zapowiedź koncertów

W lutym i marcu ARS LATRANS Orchestra zagra koncerty w pięciu polskich miastach.

ARS LATRANS Orchestra wyruszają w trasę koncertową. Projekt lutym i marcu zagra w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny stworzony specjalnie na, organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu.

Zainspirowaliśmy się niepowtarzalną atmosferą przełomu lat 90. i 00. przepełnioną obawami, niepewnością i nadzieją na lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu.

Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie procesu przemiany, która dokonywała się w w momencie wchodzenia w nowe millenium – w wielką niewiadomą.

Utwory z albumu Y2K to energiczne, taneczne hity i wzruszające, nostalgiczne piosenki. Na żywo to PETARDA! Musicie to zobaczyć!

Wyruszamy w Polskę z projektem który stworzyliśmy specjalnie na ARS LATRANS Festival 2022: Y2K, ale obiecujemy, że na koncertach nie zabraknie hitów ze Sztuki Miłości. ❤

ARS LATRANS Orchestra w składzie: Odet, Runforrest, dybiński, koko die, Gypsy and the Acid Queen, Jakub Wojtas, Piotr Wykurz.

ARS LATRANS Orchestra: Y2K zagra pięć koncertów na przełomie lutego i marca:

25 lutego 2023 – Poznań, Scena na Piętrze
26 lutego 2023 – Wrocław, Stary Klasztor
2 marca 2023 – Kraków, Klub Akademicki Arka
4 marca 2023 – Warszawa, Praga Centrum
5 marca 2023 – Gdańsk, Drizzly Grizzly

Dresscode: lata 2000!
Data: 25.02.2023
Otwarcie: 19:00
Koncert: 20:00
Miejsce: Scena na Piętrze
Bilety dostępne na going!

Koncert ARS LATRANS Orchestra otworzy Kathia. Oniryczne kompozycje i głęboki głos to jej znaki rozpoznawcze. 20-letnia Kathia to producentka, songwritterka, multiinstrumentalistka, na koncertach gra na gitarze, pianinie i flecie poprzecznym.