NEWS

NEXT FEST – Pierwsze ogłoszenia

Tegoroczny wiosenny sezon imprez muzycznych w Polsce rozpocznie NEXT FEST Showcase & Camp Conference! W dniach 20–22 kwietnia do Poznania przyjedzie ponad 100 artystów i artystek, wśród których będą dominować najbardziej obiecujący debiutanci i debiutantki oraz czołowe gwiazdy rodzimej sceny.
 

Święto polskiej muzyki oznacza również obecność setek delegatów i delegatek, reprezentujących poszczególne profesje w obrębie branży muzycznej. Dziennikarze, menedżerki, przedstawiciele agencji, właścicielki klubów i wytwórni, organizatorzy festiwali i nie tylko – wszystkie te osoby spotkają się niebawem w Poznaniu.

Program spadkobiercy i jednocześnie następcy festiwalu Spring Break nabiera kształtów.
Informacja o powołaniu do życia NEXT FEST Music Showcase & Camp Conference wywołała
falę radości. Ponad setka koncertów, a do tego wykłady, panele dyskusyjne, warsztaty,
spotkania i wydarzenia towarzyszące. Pierwsze nazwiska artystów tegorocznej edycji pokazują, że NEXT FEST nie zamyka się na określone osoby i formaty.

NEXT FEST Music Showcase & Conference ma służyć integracji, networkingowi i poznaniu tego, co rodzima muzyka ma najciekawszego do zaoferowania. Mowa tu zarówno o jasno święcących postaciach na krajowej scenie, jak i o tych wschodzących, dla których poznańskie wydarzenie ma szansę być trampoliną do poważnej kariery. Czy tak się stanie? Trzymamy za to kciuki, a wy przekonajcie się o tym na żywo, oglądając koncerty, które odbędą się w dniach 20–22 kwietnia w CK Zamek, Scenie na Piętrze, na pl. Wolności, klubach Tama, Blue Note, Dragon, Dubliner, W Starym Kinie, Pod Minogą, Lokum i Schron.

Karnety są dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl. Liczba karnetów w określonych pulach jest ograniczona (I pula – 169 zł, II pula – 199 zł, III pula – 229 zł).  Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki.