NEWS

Ogromne zainteresowanie fanów! Drugi koncert Beyonce w Polsce ogłoszony!

Raptem kilka dni po ogłoszeniu koncertu Beyoncé w Warszawie okazało się, że zainteresowanie polskich fanów jest tak ogromne, że zorganizowano drugi występ na PGE Narodowym. Bilety na dodatkowy koncert (28ego czerwca) w stolicy trafią do sprzedaży 8 lutego.

Beyoncé w 2022 roku wydała album „RENAISSANCE”, który uznano za jeden z najlepszych w ubiegłym roku, a także w jej karierze.

Gwiazda ogłosiła szczegóły trasy promującej najnowszą płytę. W jej ramach odwiedzi kilkadziesiąt miast, w tym także Warszawę. To będzie jej powrót nad Wisłę po pięciu latach. Wokalistka zaśpiewa 27 czerwca na PGE Narodowym.

„Z uwagi na duże zainteresowanie fanów RENAISSANCE WORLD TOUR zostaje rozszerzona o kolejne daty w tym koncert 28.06.2023 na PGE Narodowym w Warszawie” – czytamy w komunikacie od Live Nation.

Bilety na drugi występ w stolicy trafią do sprzedaży 8 lutego od godz. 10. Wejściówki na pierwszy koncert dostępne były od 160 zł (miejsca siedzące) i 519 zł (płyta). W wirtualnej kolejce do zakupu czekało ok. 50 tysięcy chętnych!