NEWS

Festiwal 3-MAJÓWKA 2023 – pierwsza pula biletów i karnetów dostępna do 15 lutego!

Długi majowy weekend zarezerwujcie na wizytę we Wrocławiu i festiwal 3-Majówka 2023!!!

Tradycyjna już wrocławska 3-Majówka rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

W tym roku muzyczne święto rozpocznie się już w niedzielę 30 kwietnia i potrwa do późnej nocy z 2 na 3 maja. Grać będziemy na trzech scenach – plenerowej na Pergoli obok największej w Polsce fontanny multimedialnej, pod dachem w imponującej Hali Stulecia, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz nowej scenie, na której 30 kwietnia królować będzie muzyka gitarowa w ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Świata, a 1 i 2 maja zagrają tam gwiazdy world music.

W bogatym programie festiwalu znajdzie się wielu artystów z bardzo różnorodnych stylów i gatunków muzycznych. Wrocławska 3-Majówka jest otwarta na nowe zjawiska na scenie muzycznej, ale nie zapomina o klasyce! Trzy festiwalowe sceny gwarantują, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie repertuar, ale też będzie miał okazją do posłuchania czegoś nowego.
Po zmroku, bawić będziemy się również na największym Nocnym Silent Disco. Na majówkowiczów czekać będzie bogata strefa gastronomiczna oraz inne atrakcje.

Od kilku lat majówkowa impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Świata odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu. Przypominamy, że w ubiegłym roku na wrocławskim Rynku zagrało razem 7676 gitarzystów, a w tym roku liczymy na więcej!
Dołącz do Największej Gitarowej Orkiestry Świata: https://www.facebook.com/events/519567962980588/
Czekamy na Was z gitarami już 30 kwietnia, gitarowych atrakcji nie zabraknie na 3 Majówce 2023
Do dyspozycji majówkowych gości spoza Wrocławia dostępne będzie Festiwalowe Pole Namiotowe położone w bezpośredniej bliskości miejsca koncertów.

Potwierdzony dotychczas skład wykonawców wygląda następująco:
30.04.23 start godz. 15.00
3-Majówka 2023 – Dzień I
KULT, NOCNY KOCHANEK, ILLUSION, FLAPJACK, STRACHY NA LACHY, KASIA KOWALSKA, NATALIA SZROEDER, NOSOWSKA

1.05.23 start godz. 15.00
3-Majówka 2023 – Dzień II
STEVE VAI, LORDI, NEW MODEL ARMY, MROZU, KAPELA ZE WSI WARSZAWA, T.LOVE

2.05.23 start godz. 15.00
3-Majówka 2023 – Dzień III
MOŻDŻER/ DANIELSSON/ FRESCO, MYSLOVITZ, NATALIA PRZYBYSZ, ARMIA, PADDY AND THE RATS, FISZ EMADE TWORZYWO, RALPH KAMINSKI, ShataQS

Kolejne gwiazdy już wkrótce!