NEWS

Kolejni artyści NEXT FEST ogłoszeni!

Kolejni artyści NEXT FEST ogłoszeni!

Gwiazdy świecą coraz jaśniej. NEXT FEST Music Showcase & Conference ogłasza po raz trzeci! 

Coraz mniej niewiadomych, coraz więcej ekscytacji. NEXT FEST Showcase & Conference zbliża się wielkimi krokami. Obok nazwisk ze ścisłej czołówki rodzimej sceny znaleźli się w nim jedni z najbardziej obiecujących młodych artystów i artystek ostatnich lat oraz debiutanci i debiutantki, którzy mogą sprawić wielkie zaskoczenie.

Za nami półmetek – znamy już ponad połowę artystów i artystek, którzy wystąpią podczas NEXT FEST Showcase & Conference. Patrząc na dotychczasowy skład imprezy, nie ma się wątpliwości, że będzie to jeden z najciekawszych i najmocniejszych punktów festiwalowego kalendarza w Polsce. Mrozu, Mery Spolsky, Margaret, Jamal, Izzy and the Black Trees – kto dołączy do nich i ponad 50 pozostałych formacji? Szczegóły na grafice poniżej.

Karnety są dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl. Liczba karnetów w określonych pulach jest ograniczona (I pula – 169 zł, II pula – 199 zł, III pula – 229 zł).  Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki.