NEWS

Hollywood Vampires wyda album koncertowy „Live In Rio”

W 2015 roku amerykańska supergrupa Hollywood Vampires zagrała jeden ze swoich największych koncertów. Mowa tu o występie na legendarnym festiwalu Rock In Rio, na którym zespół zebrał ponad 100 tysięcy publiczności. Nie dziwi więc fakt, że grupa postanowiła utrwalić zapis tego wydarzenia i będziemy mogli zapoznać się z nim już w najbliższym czasie.

Album zatytułowany po prostu „Live In Rio” zadebiutuje na rynku 2 czerwca spod skrzydeł wytwórni earMUSIC. Na płycie znajdziemy piętnaście kompozycji zagranych w Rio przez ekipę Joe’a Perry’ego i Johnego Deppa. Wśród nich znalazły się m.in. covery tak legendarnych utworów jak „Whole Lotta Love”, „Train Kept A-Rollin’”, „Brown Sugar” i „Five To One”. W skrócie – ponad półtorej godziny solidnego hard rocka w iście gwiazdorskim składzie.

Wydawnictwo promuje obecnie wykonanie kompozycji „I Got A Line On You”, które przesłuchać możecie poniżej.

Przypominamy, że Hollywood Vampires wystąpi 22 lipca w ramach XIV Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty w Słupsku.

Wejściówki na ten koncert zakupić możecie dalej w internetowej przedsprzedaży. Za najtańsze bilety zapłacić trzeba obecnie 250 złotych. Koszt najdroższego biletu to natomiast wydatek rzędu ponad 23 000 zł. W tej cenie znaleźć możemy m.in. bilet w pierwszym rzędzie, prywatne spotkanie z muzykami za kulisami oraz gitarę podpisaną przez członków zespołu. Czy warto? Cóż, to już pozostawię do subiektywnej oceny.