KONCERTYNEWS

Infected Rain na czterech koncertach w Polsce

Mołdawski Infected Rain powróci do Polski na 4 koncerty w ramach “Heyday Tour”. Grupa wystąpi w czerwcu w Warszawie oraz w sierpniu w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Od założenia w 2008 roku Infected Rain jest jednym z najciężej pracujących zespołów w świecie mocnych brzmień. Grupa czerpie inspiracje z nowoczesnych metalowych stylów takich jak nu, groove czy metalcore, co w połączeniu z niesamowitą barwą wokalistki Leny Scissorhands daje efekt w postaci energicznej mieszanki, która doskonale sprawdza się zarówno na płytach, jak i na żywo. Po dekadzie działalności formacja podpisała kontrakt z austriacką wytwórnią Napalm Records, we współpracy z którą ukazały się albumy “Endorphin” (2019) oraz zeszłoroczny “Ecdysis”. Na przestrzeni lat Infected Rain wystąpili na scenach całego świata, a z każdym kolejnym materiałem udowadniają, że połączyć tornado rytmów z mrocznymi melodiami potrafią jak żaden inny zespół.

INFECTED RAIN
9.06.2023
Warszawa, VooDoo

11.08.2023
Kraków, Zaścianek

13.08.2023
Wrocław, Łącznik

14.08.2023
Poznań, Pod Minogą

BILETY: https://bit.ly/INFECTED_RAIN_KRK
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

INFECTED RAIN (Mołdawia / Napalm Records) – nu metal, progressive modern metal
https://www.facebook.com/infectedrain
https://www.instagram.com/infectedrain_official