NEWS

Katarzyna Groniec prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty “Konstelacje. Posłuchaj “Calm Down”

Katarzyna Groniec powróciła po kilku latach ciszy. 15 marca ukazała się jej debiutancka książka “Kundle”, przed tym ukazał się pierwszy singiel promujący jej album, a dziś artystka prezentuje utwór “Calm Down”.

„Uspokój się. Nie szarp. Świat jest piękny i fascynujący. Świat jest brutalny i nieczuły. Uspokój się. Nawet kiedy czasami wydaje Ci się, że masz na cokolwiek wpływ. Wtedy tym bardziej. Uspokój się.” 

“Piotr Wojtanowski przysłałmi tępiosenkęz zaśpiewaną przez siebie linią melodyczną do której dopisałam słowa. Zostawiłam w refrenie powtarzające się jak mantra,wymyślone przez Piotra „calm down”.Gosia Maszkiewicz stworzyła obraz do tej piosenki. Osobiście jestem zwolenniczką cierpliwej perswazji,ale być może nie ma jużna to czasu…Czy człowiek jest z natury dobry? Jeśli tak, dlaczego robimy tyle zła? Skąd siębierze zło? Czy to ludzie sąjego początkiem? Czy mamy na coś wpływ? Zatrzymajmy się. Opamiętajmy.” – Katarzyna Groniec

Katarzyna Groniec to jedna z tych artystek, których nie powinno się przedstawiać, ale to też jedna z tych postaci, która raczej stoi daleko od promocji swojej postaci. Warto więc wspomnieć, że to jedna z bardziej zasłużonych artystek naszych czasów. Ma na koncie 8 albumów, a każdy z nich ogromnie doceniony przez krytyków i słuchaczy.

21 kwietnia ukaże się jej kolejny album zatytułowany “Konstelacje”