NEWS

Hozier prezentuje nowy teledysk

Wydana w marcu EP-ka „Eat Your Young” zachwyciła fanów Hoziera. W tym tygodniu artysta zaprezentował nowy teledysk do tytułowego utworu. Zapowiedział również serię kameralnych koncertów, które przygotują go na wyprzedaną letnią trasę po UK.

Hozier samodzielnie napisał scenariusz do teledysku. U jego boku możemy zobaczyć aktorkę Ivannę Sakhno. Klip jest teatralnym przedstawieniem, które składa się z dwóch scen. Jedna – oglądana przez dorosłych – przedstawia bohaterów tracących ważne elementy życia, w miarę, jak angażują się w swój świat. Druga scena – oglądana przez dzieci – wciąż zawiera to, co utracili dorośli.
Andrew komentuje premierę: – Pragnę podziękować niesamowitej Ivannie Sakhno za użyczenie jej talentu, umiejętności i troski do tego utworu. Dziękuję wspaniałej Jillian Meyers za okiełznanie tego wszystkiego oraz niesamowitej Han z Handsome Devils Puppets za odtworzenie Ivanny i mnie na scenie. Dziękuję również Jasonowi Lesterowi, naszemu wspaniałemu reżyserowi oraz Laurze z Our Secret Handshake. Mam nadzieję, że spodoba Wam się nasz mały horror ?

„Eat Your Young” jest tytułowym utworem z wydanej 17 marca EP-ki. Wydawnictwo jest zapowiedzią nadchodzącego krążka „Unreal Unearth”, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Hozier eksploruje „Piekło” Dantego, skupiając się na dwóch z dziewięciu kręgów: winnych grzechu obżarstwa i heretykach.
Nadchodzące kameralne koncerty
(Tutaj zapiszesz się na przedsprzedaż!)
18 kwietnia – Berlin, Quasimodo
20 kwietnia – Amsterdam, Zonnehuis
21 kwietnia – Paryż, Alhambra
25 kwietnia – Londyn, Electric Ballroom