NEWS

Byli członkowie Evanescence/Amaranthe/Nervosa łączą siły w nowym zespole HOW WE END

Załóżmy, że na horyzoncie współczesnej muzyki metalowej pojawił się nowy zespół, który nie identyfikuje się tylko jako „projekt” lub kolejna „supergrupa”, powiedzmy, że istnieje nowy zespół, który łączy siły, aby wykorzystać lata doświadczenia, aby pokazać światu ich zamiłowanie do ciężkiej muzyki – koniecznie sprawdź HOW WE END

Ich pierwszy singiel wideo My Fighting Heart ukazał się 30 marca , a szóstka przyjaciół ze Szwecji, Hiszpanii, Niemiec i Szwajcarii idzie do ciebie z potężnym dźwiękiem złożonym z różnych stylów, w tym crossover metalu, kobiecego death growlu w połączeniu z chwytliwymi czystymi liniami i ciężkie gitarowe riffy.

Z Jen Majurą (Ex-Evanescence) na gitarze i Divą Satanicą (Ex-Nervosa) na wokalu, How We End zapowiada się na nowy, ekscytujący rozdział.
Grupę uzupełniają Jake E (Cyhra, Ex-Amaranthe) na wokalu, Tom Naumann (Primal Fear) na gitarze, Mitch Kunz (bas) i Adde Larsson (perkusja).
Już rezerwując koncerty, występując po raz pierwszy na żywo na tegorocznym, 30-leciu Rockharz Festival , zespół nie może się doczekać ukończenia debiutanckiego albumu i wydania pierwszych trzech singli.