KONCERTYNEWS

Wiosna 2023 z Knock Out Productions

W marcu i kwietniu zobaczyliśmy razem całą gamę koncertów – zróżnicowanych stylistycznie, lokalizacyjnie i wielkościowo. Z entuzjazmem i zapałem meldujemy, że w maju i czerwcu nie będzie inaczej!

Na początek pokaz wirtuozerii instrumentalnego rocka w wydaniu Steve Vaia już 2 maja w Krakowie.

6 maja w Krakowie, 7 maja w Warszawie i dzień później w Gdańsku zupełnie odmienne wrażenia zapewnią Mono i GGGOLDDD – szykujcie się na post-rocka, ambient, trip-hop, a przede wszystkim emocje wymiatające w podłogę.

9 maja polecamy zaś wypad do Warszawy, gdzie jazzową klasykę we współczesne szaty ubierze Diana Krall i dzielnie sekundujący jej zespół.

Fani mocniejszych wrażeń tego samego dnia mogą za to wybrać się do Łodzi. Właśnie tam metalowa ekstraklasa na poziomie popularnościowym i wykonawczym w postaci Sabaton, Babymetal oraz Lordi odstawi taki występ, że będzie się o nim mówiło przez długi czas.

18, 19 i 20 maja polecamy zarezerwować na pobyt w Krakowie. To właśnie tam znajdziecie najlepsze rzeczy w kategorii “potężnie i wolno”. Skład Soulstone Gathering z pewnością was nie zawiedzie. W końcu headlinerem będą Corrosion of Conformity i Uncle Acid & the Deadbeats.

Pamiętacie przełom wieków i bezczelnie przebojowe rockowo-funkowo-rapowe hity Incubus? To 7 czerwca zapraszamy na ich koncert w Krakowie. Gwarantujemy, że będzie intensywnie.


Bilety na koncerty są przez cały czas dostępne w naszym sklepie internetowym Knock Out Music Store.