NEWS

WaluśKraksaKryzys wraca z singlem i zapowiada album

“Czy to wstyd się przyznać, że mało co obchodzi mnie…“słyszymy w pierwszych brzmieniach refrenu “kawałka dla Marcina P.” Poprzednia płyta “Atak” choć bardzo spójna, niosła wiele zaskoczeń i tak samo będzie na nowym albumie “+ piekło + niebo +”.

witam,
po dwóch latach wracam z singlem pt. kawałek dla Marcina P. Singiel anonsuje płytę “+ piekło + niebo +”, której premiera zaplanowana jest na xx.xx.2023r.
to są najważniejsze informacje o tej płycie: to będzie moja najważniejsza płyta, to będzie płyta o obrazie moich uczuć religijnych przez uczucia religijne, to będzie płyta o życiu, to będzie płyta o śmierci, to będzie płyta o miłości, to będzie płyta o przemocy, to będzie płyta o kosmosie, to będzie płyta o chorobie, to będzie płyta o lekach. Bez ciekawości nie ma mądrości.
Zapraszam do odsłuchu wszystkie wspaniałe gościnie i nie mniej wspaniałych gości!.
P.S. ciekawość to pierwszy stopień do piekła tel. 506-531-666, zadzwoń naprawdę. Tam coś jest”
– WKK.

Za reżyserię, scenariusz i montaż odpowiada sam Walenty.

“Za każdym razem, kiedy w moim życiu zaczyna się etap pt.: “nowa płyta”, dochodzi do nowego rozdania, poznania siebie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Tym razem poczułem, że chcę wyjść poza ramy muzyki i żeby móc jeszcze lepiej wyrazić z jakich sprzeczności jestem ulepiony – skupić się również na klipach i tym, co stymuluje nas wizualnie.”
– WaluśKraksaKryzys.

Poprzednia płyta ATAK była mocna, zwarta i napięta jak jego myśli. Przy nadchodzącej możemy spodziewać się więcej psychodeli i kosmicznego odjazdu. Data premiery albumu będzie stopniowo odkrywana przy kolejnych singlach.