NEWS

Macklemore – koncert już w sobotę!

Macklemore THE BEN TOUR – koncert już w najbliższą sobotę!

Już 29 kwietnia Macklemore wystąpi w EXPO XXI w  Warszawie. Goście specjalni: Tones And I oraz Charlieonnafriday.

Bilety 
na www.LiveNation.pl

MACKLEMORE w Warszawie w ramach THE BEN TOUR

Macklemore, zdobywca wielu diamentowych albumów i laureat nagrody GRAMMY® wydał swój najnowszy studyjny album „BEN”, wraz z najnowszym singlem „No Bad Days” i towarzyszącym mu teledyskiem, wyreżyserowanym przez jego 7-letnią córkę Sloane.

„Mój wymarzony reżyser. Także moja gwiazda.” stwierdza Macklemore. „Sloane była kreatywna odkąd pamiętam. Jej styl, jej oko, jej freestyle, jej Melodie. Poza jej mamą to prawdopodobnie jej ufam bardziej niż komukolwiek innemu w kwestiach kreatywnych. Ona nigdy nie wstydziła się swojej opinii. Jestem tak dumny z tego, kim jest, że myśląc o tym, mam łzy w oczach. Możliwość przeprowadzenia burzy mózgów, marzenia, rzucania pomysłami i ostatecznie wykorzystania ich z Sloane u steru… to na zawsze będzie jeden z moich ulubionych filmów. Mam nadzieję, że sprawi, że się uśmiechniesz”.

BEN to bardzo oczekiwany trzeci studyjny album Mackemore’a. „Zawsze chciałem zrobić album o nazwie Ben”, dzieli się artysta. „Jest coś w płycie z własnym tytułem. Ma w sobie aurę podglądactwa. Wpuszczam ludzi do środka, ale w sposób, na który wcześniej nie czułem się w 100% komfortowo. Teraz już tak.” W 2020 roku, podczas globalnej pandemii, znalazł chwilę na introspekcję – na co zazwyczaj ojciec trójki dzieci i koncertujący muzyk nie ma czasu…

„Doświadczyłem poziomu refleksji, którego chyba nie byłem w stanie naprawdę wykorzystać w przeszłości” – potwierdza. „Ta obowiązkowa pauza i czas stworzyły poziom intymności, którego być może nie byłoby, gdyby świat nadal funkcjonował tak jak dotychczas”.

Europejski odcinek trasy, zorganizowany przez Live Nation, rozpoczął się we wtorek 4 kwietnia 2023 r. w Dublinie w 3Arena. Twórca światowych hitów prezentuje swoje elektryzujące show m.in. w: Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Polsce, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Danii i Norwegii. Pełna lista dat: macklemore.com.