KONCERTYNEWS

Fixation wystąpi przed Annisokay w Warszawie i Krakowie

Młoda norweska grupa wyda swój debiutancki album i ruszy w jesienną trasę u boku Niemców!

Norweskie Fixation ma na koncie alt-metalowo przebojową EP-kę “Global Suicide”, a ich debiutancki album wyjdzie we wrześniu. Grupa zachwyciła m.in. publikę festiwalu Eurosonic i już jesienią pierwszy raz zagra u nas!

ANNISOKAY (Niemcy) post-hardcore:

W okolicach “Devil May Care” z 2016 roku Annisokay szturmem wdarło się w świat rock/metalowej popularności. Lata szlifowania rzemiosła przyniosły imponujące efekty, ponieważ kapela zawrotnym tempie rozwijała swoje umiejętności na polu skrajnie emocjonalnego metalcore’u i post-hardcore’u. W związku z tym słuchacze docenili nie tylko sukcesywnie rozwijany warsztat, ale przede wszystkim maksymalnie rozedgraną emocjonalność – jak to w metalcorze i post-hc. Annisokay nie szminkuje niczego i nie próbuje udawać kogoś innego. To wrzask prosto z trzewi, a nie wyreżyserowany teatrzyk. Z płyt działa wspaniale, a wyobraźcie sobie, ile zyskuje w wypadku konfrontacji na żywo.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

FIXATION (Norwegia) alternative rock, metalcore:

Jeśli ktoś uznałby, że Fixation złapali pana boga za nogi, trudno byłoby odmówić prawdziwości tego stwierdzenia. Norweska załoga za sprawą EP-ki “Global Suicide” zatrzęsła metalcore’owym światkiem, chętnie żeniąc go z melancholijną przebojowością alt-rocka sprzed dwóch dekad i wyjątkowo dopracowanymi melodiami. Ich fanem jest sam Jordan Fish z Bring Me The Horizon – takie laury uznania to najlepszy stempel jakości, jaki można sobie wyobrazić.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM


Wystąpi:

ANNISOKAY (Niemcy) post-hardcore
+
Fixation (Norwegia) alternative rock, metalcore

Kiedy: 21 października (sobota) 2023
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 22 października (niedziela) 2023
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty są już dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
eBILET