ptakova po długiej przerwie prezentuje nowy singiel

ptakova śpiewa tu, pisze teksty, ale przede wszystkim po raz pierwszy objęła także stery produkcji. jest dużo wrażliwości, pianina przeplatanego syntezatorami, słonych łez i burzliwych harmonii.  To album o wesołej dziewczynie z sercem często smutnym. jest potężnie delikatnie.

ptakova o „time”: trochę mi to zajęło. potrzebowałam chwilę pomyśleć.
wiele odkryłam, budziłam się i zasypiałam przy pianinie i komputerze. robiłam średnio 80 kroków na dzień, spędzając po 10h przed ekranem i klawiaturą.
a teraz czuję się, jakbym znowu debiutowała.
„time” to jeden z pierwszych utworów, które stworzyłam na ten album i jeden z tych, które wywarły największy wpływ na brzmienie całego materiału.
powstawał bardzo intuicyjnie i naturalnie, a wersja finalna jest bardzo bliska tej pierwotnej.

Teledysk, który powstał we współpracy z Markiem Kitą to impresyjna opowieść o prawdziwych emocjach, skupiająca się na wrażliwości i wewnętrznych konfliktach.
Prosta forma podkreśla uniwersalizm tekstu, w którym artystka zadaje fundamentalne pytania o egzystencję.

ptakova, czyli Natalia Ptak to wesoła dziewczyna z sercem często smutnym. To polska wokalistka, producentka muzyczna, kompozytorka i autorka tekstów. Charakteryzuje ją wyrazisty głos oraz połączenie żywych instrumentów z elektroniką. W listopadzie 2020 roku, pod skrzydłami Sony Music Entertainment Poland, ukazał się jej debiutancki album Suma Wszystkich Dźwięków, który stworzyła we współpracy z producentem Markiem Dziedzicem i Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem. Album spotkał się z bardzo dobrym odbiorem wśród dziennikarzy i słuchaczy, a początkiem 2021 roku ptakova została nominowana do nagrody muzycznej Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.