KONCERTYNEWS

Agnieszka Chylińska – końcówka trasy Never Ending Sorry

28 października pojawił się najnowszy album Agnieszki Chylińskiej zatytułowany Never Ending Sorry, a wraz z nim nowa trasa koncertowa.

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała swoich słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze. Wokalistka, której twórczość zawsze cechowały przez nią same ukute słowa „Nigdy Taka Sama”. Tym razem postanowiła połączyć rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z pięknym rockowo-bluesowym brzmieniem.

Artystka z zespołem ruszy w trasę koncertową, na którą zaprasza słowami: 

– Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE…Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic…. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama…

Zbliżamy się do końca trasy „NEVER ENDING SORRY”? Gdynio, Warszawo i okolice – ostatnia szans wysłuchania piosenek z płyty „NES” na żywo♥️
Ostatnie wejściówki w postaci biletów łapcie tutaj: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/agnieszka-chylinska
  • 18.05.2023 Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
  • 19.05.2023 Warszawa, COS Torwar
  • 20.05.2023 Bielsko-Biała, Cavatina Hall
  • 29.05.2023 Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „AGNIESZKA CHYLIŃSKA VER DING RRY 19.05.2023 WARSZAWA COS TORWAR OSTATNIE BILETY NA eBilet toP”