NEWS

Foo Fighters w drugim singlu z nowej płyty

W naszych głowach wciąż rozbrzmiewa „Rescued”, ale Foo Fighters już prezentują kolejny kawałek z nadchodzącego albumu „But Here We Are” (premiera 2 czerwca).

Premierze „Under You” towarzyszy zapowiedź globalnej transmisji na żywo „Foo Fighters: Preparing Music For Concerts” (https://foofighters.veeps.com/.)

„Under You” to już druga zapowiedź jedenastego albumu „But Here We Are”. Poprzedni kawałek „Rescued” wywołał entuzjazm fanów oraz krytyków: „Foo Fighters nigdy nie brzmieli bardziej żywotnie” (Consequence), a „Rescued” to bez wątpienia „jedna z najbardziej bezpośrednich, emocjonalnych piosenek Foos” (Vulture).

Zespół zapowiedział także „Foo Fighters: Preparing Music For Concerts” – globalne wydarzenie streamingowe pełne rock & rolla (w tym debiutanckich wykonań piosenek z „But Here We Are”), ekskluzywnych materiałów zza kulis i niespodzianek. Wszystko to uchwycono w przestronnym, ale przytulnym wnętrzu studia zespołu.

„Foo Fighters: Preparing Music For Concerts” będzie miał swoją premierę 21 maja o 21:00 polskiego czasu. Fani będą mieli możliwość powtórnego obejrzenia dokumentu do 24 maja. Niezależnie od tego, czy macie bilety na zbliżające się koncerty zespołu, takiej szansy nie można przegapić. Czas na intymne i naprawdę głośne spotkanie z Foo Fighters!

„Takie pokazy nie zdarzają się codziennie”, mówi Joel Madden, dyrektor generalny i założyciel platformy Veeps. „To prawdziwy dar móc zgromadzić fanów z całego świata w jednym miejscu, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Jesteśmy zaszczyceni”.

24 maja Foo Fighters wyruszą w trasę koncertową.