KONCERTYNEWS

Céline Dion ostatecznie odwołuje całą trasę koncertową Courage World Tour

Céline Dion ostatecznie odwołuje całą trasę koncertową Courage World Tour, w tym także występy w Polsce: w Łodzi i Krakowie.
Artystka miała pierwotnie wystąpić w Polsce 23 i 25 maja 2020 roku. Zamierzenia te pokrzyżował wirus COVID-19 i koncerty było trzeba przełożyć. Z kolei w realizacji planów koncertowych po pandemii przeszkodziła choroba artystki.
„Bardzo mi przykro, że znowu was wszystkich zawiodłam. Naprawdę ciężko pracuję, aby odbudować swoje siły, ale koncertowanie może być bardzo trudne, nawet jeśli jesteś w stu procentach przygotowany. To nie fair w stosunku do was, aby ciągle przekładać koncerty i chociaż łamie mi to serce, najlepiej będzie, jeśli odwołamy je wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowa, by znów wystąpić na scenie. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że się nie poddaję… i nie mogę się doczekać, kiedy znów was zobaczę!” – mówi fanom Celine Dion.
Zwroty pieniędzy za zakupione bilety na koncerty Celine Dion będą realizowane przez bileterie, w których wejściówki zostały zakupione:
– Bilet Serwis: jeśli bilety kupiłeś na www.biletserwis.pl albo na stronie Prestige MJM, napisz na adres zwrotceline@biletserwis.pl. W odpowiedzi otrzymasz szczegóły dotyczące procedury zwrotu
– Ticketmaster: aby otrzymać zwrot wypełnij formularz https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new…
– eBilet.pl: dostaniesz wiadomość na adres e-mail w sprawie odwołanego koncertu. W mailu znajdziesz informację o tym, w jaki sposób zostaną zwrócone Ci pieniądze.
– TAURON Arena Kraków: dostaniesz wiadomość na adres e-mail w sprawie odwołanego koncertu. W mailu znajdziesz informację o tym, w jaki sposób zostaną zwrócone Ci pieniądze za bilety zakupione na loże.
Zwrot zostanie przetworzony tak szybko, jak to możliwe, zgodnie z wybraną metodą płatności.