NEWS

Nelly Furtado na okładce FAULT Magazine

Do sieci właśnie trafiło majowe wydanie FAULT Magazine, a na jego okładce tym razem znalazła się Nelly Furtado. Poza wyjątkową sesją zdjęciową, artystka udzieliła także wywiadu, w którym podzieliła się informacjami na temat jej nadchodzącej muzyki, a także życia prywatnego.

Nelly Furtado to kanadyjska wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna, która już od ponad dwudziestu lat prężnie działa w show-biznesie. Miles Holder postanowił zapytać więc artystkę, o to co inspiruje ją podczas tworzenia. Nelly odpowiedziała w następujący sposób:

W ciągu ostatniego roku otoczyłam się wieloma kreatywnymi ludźmi w studiu. Przyjęłam podejście „im więcej, tym lepiej” i zrozumiałam, że muszę być otwarta na ekscytację i świeżość. Chodzi o pozostanie kreatywnym, bycie tam, słuchanie muzyki i bycie w miksie. Nie możesz oczekiwać, że spoczniesz na laurach, a potem pewnego dnia wejdziesz do studia i zaczniesz robić dobrą muzykę.

W dalszej części rozmowy, artystka przyznała, że przez ostatnie miesiące nagrała ponad sto nowych utworów i nie może doczekać się aż w końcu będzie mogła zaprezentować je swoim fanom.

Ponadto, po koniec wywiadu, Nelly postanowiła wyznać publicznie, że niedawno zdiagnozowano u niej ADHD. O znaczeniu diagnozy w jej życiu, a także sposobie radzenia sobie z zaburzeniem, mówi następująco:

Wydaje mi się, że miałam to przez całe życie, ale granie na instrumentach sześć dni w tygodniu jako dziecko trzymało mnie w ryzach. Teraz więc używam choreografii i chodzenia do studia tańca jako naturalnego sposobu radzenia sobie z moim ADHD. Uważam, że dyscyplina naprawdę pomaga mojemu mózgowi. Dobra wiadomość jest taka, że ​​naprawdę dobrze poznaję swój mózg. Uwielbiam o tym mówić, więc mam nadzieję, że będę mogła dzielić się moim doświadczeniem z ludźmi i prowadzić o tym rozmowy.