NEWS

Paweł Domagała prezentuje teledysk utworu Rafi

Dobra wiadomość dla fanów Pawła Domagały. Do sieci właśnie trafił teledysk do utworu Rafi.

Utwór pochodzi z czwartego albumu studyjnego artysty, zatytułowanego Narnia, wydanego pod koniec 2022 roku. Rafi to również główna piosenka promująca serial komediowy o tym samym tytule, który już wkrótce będzie można oglądać na platformie Polsat Box Go oraz na antenie Telewizji Polsat. Za tekst piosenki odpowiada sam Paweł, natomiast muzyka została skomponowana przez Łukasza Borowieckiego.

O procesie powstawania utworu artysta wypowiedział się w następujący sposób:

To jedna z moich ulubionych popowych piosenek, które napisałem. Powstawała w czasie wymyślania serialu, ale jest również inspirowana moimi doświadczeniami. Na pomysł „Rafiego” wpadliśmy razem z Zuzanną Grabowską.

Warto zaznaczyć, że to właśnie Paweł Domagała wcieli się w jedną z postaci z serialu. W jego obsadzie znaleźli się również Zuzanna Grabowska, Paulina Gałązka, Danuta Stenka czy też Piotr Rogucki. Tych, a także i innych aktorów serialu możemy zobaczyć w teledysku do utworu Rafi.

Zależało nam, by klip współgrał z atmosferą serialu – magiczną, pełną radości i nadziei. Dlatego też nakręciła go ekipa serialu. Reżyserem jest Wiktor Prokopowicz (drugi reżyser), a za zdjęcia odpowiada Maciej Tarapacz (autor zdjęć). Świetnie nam się współpracowało przy serialu, cała ekipa dała z siebie wszystko, a może nawet więcej. Potraktowali „Rafiego” jak swój własny projekt, za co jesteśmy im z Zuzą bardzo wdzięczni – mówi Paweł Domagała.