NEWS

Taylor Swift wydaje nową wersję albumu „Midnights”

Taylor Swift nie daje zapomnieć o bijącym wszelkie rekordy albumie „Midnights”. Artystka zapowiedziała niedawno „Speak Now (Taylor’s Version)” (premiera 7 lipca) i co koncert trzyma fanów w napięciu z uwagi na piosenki-niespodzianki, które wykonuje na trasie The Eras Tour. Tym razem postanowiła zrobić fanom niespodziankę, o której nawet im się nie śniło. Nowa wersja „Midnights (The Til Dawn Edition)” zawiera duet z Ice Spice („Karma”), nową wersję „Snow on the Beach” z Laną Del Rey (feat. More Lana Del Rey!) i uwielbiany „Hits Different”.

Premierze towarzyszy wydanie ekskluzywnej edycji albumu dostępnej jedynie podczas nadchodzących koncertów w East Rutherford. Artystka zapowiedziała podwójne wydawnictwo w środę.
Um. Mam TAK dużo do powiedzenia. Jestem wielką fanką tej genialnej artystki i po bliższym poznaniu mogę potwierdzić: WARTO mieć ją na oku. Z przyjemnością ogłaszam, że „Karma” we współpracy z niesamowitą @icespice ukaże się JUTRO o PÓŁNOCY jako część nowego albumu deluxe „Midnights (Til Dawn Edition)”, który możecie już zamówić w przedsprzedaży na store.taylorswift.com!
Oprócz „Karma” Ft Ice Spice… Prosiliście, więc posłuchałyśmy: Lana i ja wróciłyśmy do studia specjalnie po to, aby nagrać więcej Lany na „Snow on the Beach”. Kocham cię @honeymoon ??☺
Ale czekajcie, jest coś jeszcze… dla tych z was, którzy wybierają się na koncerty w East Rutherford – będziemy mieli nową specjalną edycję CD dostępną TYLKO na miejscu od 12:30 w piątek! Ta płyta zawiera niesłyszany wcześniej utwór ze skarbca „Midnights” zatytułowany „You’re Losing Me”!

Fani już w ciągu godziny od pierwszego odsłuchu „Snow On The Beach” śmiali się, że Taylor nie pozwoliła Lanie zaśpiewać więcej zwrotek. Nikt jednak nie przypuszczał, że duet powróci do studia, aby odpowiedzieć na prośby.
Podobnie było zresztą z Ice Spice, która – jak zdradziła Taylor w rozmowie Spotify – sama odezwała się do teamu artystki, ponieważ od dziecka jest jej fanką. Taylor akurat szykowała się do trasy i bez przerwy słuchała Ice Spice. Szybko nawiązała kontakt z młodą debiutantką, proponując remiks „Karmy”.
Dotąd utwór „Hits Different” nie był dostępny w serwisach streamingowych. Piosenka znalazła się jedynie na lawendowej wersji płyty, która początkowo miała zostać wydana tylko w amerykańskiej sieci sklepów Target. Krążek ukazał się jednak na całym świecie, a fani nieustannie błagali o wydanie piosenki w digitalu.
Jeśli chodzi o polskich fanów, Taylor nie mogła wybrać lepszego dnia na premierę płyty. Jak to szło… mother is mothering?