NEWS

Janet Jackson świętuje – wersja deluxe albumu “Janet” już w lipcu

Janet Jackson zapowiedziała wersję deluxe z okazji 30-lecia premiery wydania albumu “Janet”. Rozszerzona kolekcja ukaże się 9 lipca i będzie dostępna w dwóch formatach: dwupłytowym CD i trzypłytowym zestawie winyli.

Każda z tych wersji będzie zawierała oryginalne utwory, alternatywne miksy i remiksy czterech utworów: “You Want This (Remix)”, “Where Are You Now (Nellee Hooper Mix)”, “Because Of Love (Muggs 7″ With Bass Intro)” i “That’s The Way Love Goes (CJ R&B 7″ Mix)”.

Edycja deluxe będzie zawierała również trzy bonusowe utwory, które nie były wcześniej publikowane na całym świecie, w tym “One More Chance”, “70’s Love Groove” i “And On And On”.

Wytłoczony na czarnym winylu z ulepszoną okładką, limitowana reedycja “Janet” będzie zawierała oryginalny materiał na pierwszych dwóch LP, z dodatkowym materiałem na trzecim LP. Trzypłytowy zestaw będzie zawierał serię rzadkich zdjęć wykonanych podczas prac nad albumem.

Pierwotna “Janet” została wydana 18 maja 1993 roku przez Virgin Records. Była to pierwsza płyta Jackson dla tej wytwórni. Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200, sprzedając się w liczbie 350 000 w pierwszym tygodniu, co czyni go pierwszym albumem kobiety, który wygenerował największe otwarcie od czasu, gdy Nielsen Music zaczął śledzić sprzedaż w 1991 roku.