NEWSPOLECANE

Poznaliśmy support koncertów Airbourne

Poznaliśmy support koncertów Airbourne

Koncerty Airbourne coraz bliżej! Live Nation Polska właśnie ogłosił support. Kto zagra przed reprezentantami hard-rocka?

Australijczycy już za dwa tygodnie podczas europejskiej trasy odwiedzą dwa miasta. Zespół wystąpi 13.06 w Poznaniu (Tama) oraz 14.06 w Warszawie (Progresja). To jednak nie koniec! Airbourne wróci nad Wisłę miesiąc później. 14.07 zagrają klubie Kwadrat w Krakowie. Ostatnie bilety wciąż są dostępne.

Podczas przystanków w Polsce w roli supportu wystąpi zespół Bruklin. Łódzka formacja założona w 2018 roku to zdecydowanie dobry powód, dla którego warto przyjść na koncert prędzej. Kwintet grający klasycznego rocka może już liczyć na spore grono fanów. Zespół zyskał także uznanie wśród krytyków o czym mogą świadczyć sukcesy na przeglądach czy festiwalach. Warto wspomnieć, że Bruklin przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu. W maju opublikowano trzeci singiel promujący nadchodzące wydawnictwo.

Konkurs!

Przypominamy, że wraz z organizatorem – Live Nation Polska, przygotowaliśmy dla Was konkurs! Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na każdy z 3 koncertów. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie