NEWS

WaluśKraksaKryzys i Zdechły Osa w nowym mocnym singlu

Nadchodzi najsilniejszy duet tego roku!
„Coś nie coś potrafię, ale się nie chwalę, bo próby samobójcze nie należą do zalet!”

Duet młodych „dobrze zapowiadających się” artystów nagrał wyjątkowo głośną piosenkę. Najlepiej słuchać wyłącznie po 22:00 lub chwilę przed 6:00. Przed Wami drugi singiel promujący album “+ piekło + niebo +” autorstwa WKK.
Klip w każdej warstwie został zrealizowany przez samego Walusia.

“To jest moment, w którym trafiasz na informację, że COŚ NIECOŚ zrobiłem wspólnie z bratem po kablu gitarowym – Zdechłym Osą.
wdzięczny losowi za rozmaite formy komunikacji, przyznam szczerze, że czasami ucina mi się kontakt i ten kawałek jest o kawałku, który powstał tego wieczora, ale zapomniałem, że on powstał. Przy okazji p r z e ż y w a j ą c wspaniały czas czyli w sumie, w trakcie
naszej znajomości, nagraliśmy trzy kawałki, z czego jeden nie powstał, więc nawet nie ma o czym gadać (bo to było sprowadzenie do formy muzycznej sytuacji, w której John Frusciante zakłada zespół Nirvana, a to jest niemożliwe nawet w rzeczywistości niejawnej), ale zawsze jak się widzimy, to j a k o ś przeżywamy wspaniały czas.
pozdrawiam wszystkich was.
lewy pas, lufa i gaz.” – WKK
“Coś niecoś” to wynik współpracy dwóch bliskich sobie ziomków z jednego koncertowego podwórka. Pierwszy utwór tandemu, który powstał w tym samym czasie co pozostałe dwa utwory, wyszedł w lutym tego roku na kanale Zdechłego Osy – “Jezus po tygodniu we Wrocławiu”
“Coś Niecoś” jest drugim singlem Walusia z nadchodzącej płyty “+ piekło + niebo +”. Pierwszym utworem promującym wydawnictwo Walusia był “kawałek dla Marcina P.”.