NEWS

Anita Lipnicka zapowiada album Śnienie

Jesienią ukaże się nowa płyta Anity Lipnickiej. Była wokalistka Varius Manx zdradza szczegóły najnowszego wydawnictwa, a także prezentuje okładkę.

Ostatni album artystki zawierający premierowy materiał ujrzał światło dzienne niespełna 6 lat temu, w listopadzie 2017 roku. Był to album Miód i dym, który powstał we współpracy z zespołem The Hats. W kolejnych latach ukazywały się jeszcze albumy OdNowa czy Intymnie, jednak pierwszy z nich stanowił podsumowanie 25-letniej pracy artystycznej artystki i zawierał dobrze znane i lubiane utwory w odświeżonych aranżacjach. Intymnie zawiera natomiast zarejestrowany koncert w stodole Folwarku Ruchenka w październiku 2021 roku.

Już jesienią fani artystki będą mogli usłyszeć zupełnie nowe utwory. Według zapewnień Anity Lipnickiej, materiał będzie zróżnicowany.

Płyta będzie niezwykle różnorodna. Nie zabraknie na niej cukru ani soli. Będzie do czego potańczyć i przy czym popłakać. Znajdziecie na niej bowiem cały wachlarz emocji!

– możemy przeczytać na mediach społecznościowych artystki

Materiał powstał we współpracy z Olkiem Świerkotem, Archie Shevskym oraz Piotrem Świętoniowskim.

We wtorek, 13 czerwca poznamy pierwszy singiel z nadchodzącej płyty.

Więcej szczegółów dotyczących albumu, oraz tajemnicę, co kryje się pod jego tytułem, zdradzę Wam bliżej premiery. Tymczasem dokładnie za tydzień usłyszycie pierwszy singiel zapowiadający to wydawnictwo. Miejcie oczy i uszy otwarte!