KONCERTYNEWS

Dziś The War On Drugs dadzą swój jedyny koncert w Polsce!

Jeden z największych fenomenów światowej sceny rockowej już w poniedziałek zagra swój jedyny koncert w Polsce! O The War On Drugs mówi się, są obecnie jednym z najważniejszych amerykańskich zespołów indie rockowych, a o tym dowiecie się podczas warszawskiego koncertu, który odbędzie się 12 czerwca.

Istnieją niecałe 20 lat, a przez ten czas zdążyli wydać 5 albumów, które mocno wpłynęły na całą szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Co sprawa, że są tak ważną i wpływową grupą? Undergroundowa szczerość i radość z grania miesza się u nich z absolutną muzyczną perfekcją. Najlepszym uhonorowaniem dotychczasowej kariery zespołu jest w pełni zasłużona nagroda Grammy.

Dyskografię Amerykanów zamyka album „I Don’t Live Here Anymore” z 2021 roku. Tych dziesięć niezwykle przebojowych i dopracowanych utworów to kolejny, konsekwentny krok w karierze The War On Drugs. Album zebrał, tradycyjnie dla tego zespołu, same pozytywne recenzje, zachwycając krytyków i przynosząc kolejne rzesze oddanych fanów. Możecie być pewni, że na koncercie usłyszycie nie tylko najlepsze utwory z tego krążka, ale również przekrojowy wybór największych przebojów, które doskonale znacie.

Pozycja obowiązkowa dla fanów: Kurt Vile, The National, Band of Horses, Fleet Foxes, Arcade Fire.

Data: 12.06.2023
Godziny: 18:00 – drzwi, 20:00 – start
Miejsce: Letnia Scena Progresji, Fort Wola 22
Ceny biletów: 145/165 zł