KONCERTYNEWS

SPY + JAD na dwóch koncertach w Polsce

Spy, czyli przedstawiciele prężnie rozwijającej się amerykańskiej sceny hc, powrócą tego lata na 2 koncerty do Polski. Grupa wystąpi 14 sierpnia w Warszawie oraz dzień później w Poznaniu, a towarzyszyć jej będzie nie kto inny jak rodzimy JAD. Oba zespoły zakończyły niedawno wspólną trasę po Stanach Zjednoczonych, więc koncertów tego rozgrzanego koncertowego duetu po prostu nie należy przegapić!
?Bilety w sprzedaży na www.winiarybookings.pl
Założony na początku 2020 roku Spy konsekwentnie buduje swoją pozycję jako jednego z najciekawszych zespołów na amerykańskiej scenie hc. Na swoim koncie mają dwie epki – “Service Weapon” i “Habitual Offender”, zeszłoroczny split z Maniac oraz wydany w tym roku, debiutancki longplay “Satisfaction”. Koncerty Spy to gwarancja bijącej ze sceny wściekłości oraz energii, która momentalnie zwabi Was na spotkanie w młynie pod sceną.
Jadu dzisiaj już raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Po wydaniu swojego ostatniego, rewelacyjnie przyjętego albumu “Ból” grupa na wspólnej trasie z Gruzją wypchała 8 polskich klubów, wystąpiła na europejskich koncertach u boku Full Of Hell i Sanguisabogg, a w maju zagrała już drugą w swojej karierze trasę po Stanach Zjednoczonych, u boku Spy właśnie.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „STRONGER BOOKINGS WINIARY BOOKINGS PRESENTS S ×× EUROPEAN TOUR '23 ★★★★ 14.08.23 /VOODOO WARSZAWA 15.08.23 KLUB POD MINOGĄ/ POZNAŃ TIX& INFO: VINIARYBOOKINGS.PL STRONGERBOOKINGS.COM”