NEWS

Lato w rytmach MTV Unplugged – wakacyjny maraton koncertów „bez prądu”

MTV zapowiada prawdziwą gratkę dla fanów serii Unplugged i miłośników akustycznych brzmień. Już w tę sobotę 1 lipca o godz. 22:00 startuje maraton polskich edycji koncertów spod szyldu MTV Unplugged! Przez dziesięć kolejnych wakacyjnych weekendów widzowie będą mieli okazję obejrzeć niezwykłe widowiska „bez prądu” w wykonaniu takich gwiazd jak Brodka, Natalia Kukulska czy Krzysztof Zalewski. Serię zamknie emitowany premierowo koncert Margaret!

MTV Unplugged to kultowa i ceniona zarówno wśród słuchaczy, jak i artystów seria koncertów „bez prądu”, w ramach której zaproszeni muzycy prezentują odświeżone, akustyczne wersje swoich przebojów. Do rodziny Unplugged weszło już 14 polskich wykonawców i zespołów. Prekursorką w 2006 r. została Kayah. Z biegiem lat to elitarne grono poszerzyło się o kolejne supergwiazdy, m.in. Hey, Kult, Brodkę, Natalię Kukulską czy Krzysztofa Zalewskiego.

Ostatnio dołączył do niego Mrozu – tegoroczny triumfator Fryderyków oczarował warszawską publiczność podczas koncertu na żywo na początku kwietnia, a jesienią ruszy w trasę koncertową po kraju. Podobnie jego poprzedniczka Margaret oraz zespół Lady Pank, który zagra „unplugged” w kolejnych polskich miastach.

Póki co rozpoczynamy długo wyczekiwane wakacje. Te również upłyną pod znakiem najlepszej polskiej muzyki okraszonej nastrojowymi akustycznymi brzmieniami. MTV Polska zaprasza na pierwszy w swojej historii maraton koncertów w formacie Unplugged! Przez dziesięć kolejnych wakacyjnych weekendów widzowie stacji będą mieli okazję obejrzeć niezwykłe widowiska w wykonaniu dziesięciu polskich artystów. Seria rozpocznie się już w tę sobotę 1 lipca o godz. 22:00 zapisem występu Krzysztofa Zalewskiego i potrwa aż do 2 września, kiedy to swoją telewizyjną premierę będzie miał podtrzymujący wakacyjną temperaturę koncert Margaret w kubańskim stylu.

Koncerty MTV Unplugged będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00 w następujących terminach:

1 lipca godz. 22:00 – Krzysztof Zalewski
8 lipca godz. 22:00 – Lady Pank
15 lipca godz.22:00 – Kamil Bednarek
22 lipca godz. 22:00 – Monika Brodka
29 lipca godz. 22:00 – Natalia Przybysz
5 sierpnia godz. 22:00 – Kasia Kowalska
12 sierpnia godz. 22:00 – Natalia Kukulska
19 sierpnia godz. 22:00 – Wilki
26 sierpnia godz. 22:00 – Kayah
2 września godz. 22:00 – Margaret (PREMIERA)