NEWS

Eagles ogłaszają pożegnalną trasę koncertową The Long Goodbye

The Eagles ogłaszają pierwszą część swojej ostatniej w historii trasy koncertowej. Orły zaczynają pożegnanie w USA. Jako support wystąpi Steely Dan.

 

Pożegnalna trasa Long Goodbye rozpocznie się 7 września w Nowym Jorku. Zespół zagra 13 koncertów m.in w Bostonie, Newark oraz Denver. Legendarna kapela obiecuje zagrać „tyle koncertów, ile zażąda ich publiczność”. Dodaje również, że „informacje o harmonogramie zostaną opublikowane w miarę ustalania dat”. Pozwala to mieć nadzieję na ich wizytę w Europie.  Do Orłów w trasie dołączy Steely Dan. Zespół wystąpi jako gość specjalny.

W oświadczeniu zespół z Los Angeles czytamy: 

The Eagles przeżyli cudowną 52-letnią odyseję, występując dla ludzi na całym świecie. (…) Podziękowania należą się naszemu długoletniemu zespołowi zarządzającemu, naszej oddanej ekipie i naszym wyjątkowym muzykom rezerwowym za zapewnianie wykwalifikowanego i niezłomnego wsparcia przez te wiele lat. Wiemy, jakie mamy szczęście i jesteśmy naprawdę wdzięczni! Nasza długa historia trwała znacznie dłużej, niż ktokolwiek z nas kiedykolwiek marzył… Ale wszystko ma swój czas i nadszedł ten moment, kiedy musimy się pożegnać.

Mamy nadzieję zobaczyć jak najwięcej z Was, zanim się pożegnamy. Co najważniejsze, dziękujemy Wam z całego serca za przyjęcie zespołu i naszej muzyki. Koniec końców, to dzięki Wam jesteśmy w stanie działać od ponad pięciu dekad. To jest nasz łabędzi śpiew, ale muzyka trwa i będzie trwać.

Fot. facebook.com/EaglesBand